Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hangosabbak vagy hamarabb...

Koppány92 kérdése:

Hangosabbak vagy hamarabb orgazmusuk van a szűz lányoknak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Max a fájdalomtól lesz hangos.

Orgazmusra meg első alkalommal kb 1% az esély...

2012. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hamarabb??? szerintem örülnek, ha nem fáj nekik elsőre...
2012. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
100%, hogy elsőre nem lesz orgazmusuk. Látszik, mekkora gyerek vagy. A női orgazmusok jelentős része amúgy is színlelt.
2012. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
hangosabbak, szóval készíts be egy füldugót is. kb ahhoz hasonlít, mint egy anyaoroszlán üvöltése 10 cm-ről...
2012. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
21:49 hülyeség hogy egyáltalán nincs.. Nekem volt, és elég hamar bekövetkezett, és nem hangoskodtam, apró halk nyögések , sóhajok voltak de nem fájt és a párom is gyöngéd volt, nem volt miért sikoltozni, kiabálni.
2012. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Én az elsőnél gigantikusat élveztem. Istenem de jó volt az volt eddig a legerősebb orgazmusom!! A fiú viszont nem tudott elélvezni ő is szűz volt de neki nem ment és a végén sírva fakadt nagyon sajnáltam szegényt. 21/L
2012. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az hogy hangos e vagy nem az attol fogg hogy korabban mihez volt hozzaszokva. Ha mindig halkan kellett csinalnia, mert mondjuk a szulei meghalljak, akkor halk. Ha nem, akkor hangos
2012. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!