Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik barátnőmmel csajos estét tartottunk,vagyis annak indult. Bementünk a városba , iszogattunk ,de mértékkel.

Az egyik helyen(nem disco) odajött egy társaság,csak fiúk voltak.. bennük is lehetett alkohol , de nem az a nagyon sok ,szerintem.

Pròbáltak beszélgetést kezdeményezni..sikerült is , jó kedvünk volt .

Az egyik srác már az elejétől foggva láttam,hogy néz folyamatosan... Úgy nem foglalkoztam vele ,csak néha ránéztem.

Aztán elővette a telóját és kérdezte ,mi a teljes nevünk , fb-n akart bejelölni... Nem mondtuk meg elsőre ,aztán barátnőmből sikerült kihúzniuk.

Aztán jöttem én ,meg akarta ez a srác tudni a nevem,de nem mkndtam. Elvicceltem..

A srácnak mondta az egyik haverja,h barátnőd van ,mit akarsz ,meg a többi fiúnak is volt (nem mindnek).

Aztán ez a haver nagynehezen 'kivitte' őket a helyről ... Az ablak mellett álltak ,ahol mi voltunk ..elkezdtek puszit küldeni ,integetni .. és ez a srác (akinek nem adtam meg a nevem) folyamatosan a szemembe nézett .. én is őt néztem , küldtünk egymásnak szíveket, meg az üvegen keresztül hülyéskedett.. a többiek is ,de leginkább őt figyeltem.

Aztán vissza beszaladtak ketten,hogy megtudja a nevem a srác .. nem mondtam el neki. Fura volt a helyzet,mert sziveket küld nekem,miközben barátnője van.


Mikor elmentek , úgy voltam vele,hogy már mindegy , jobb is,ha nem keressük egymást .. de bevallom megtetszett.

Egyszer csak jöttek be ketten a haverjával , mondták,h úgy szöktek el a társaságból ..megint a nevem akarta , ès akkor elmondtam neki .


Vissza is jelöltem nem olyan régen.

Megnéztem ,és a barátnőjével külön vannak , legalábbis az fb szerint ..


Én most egy nehéz időszakon vagyok túl,szakítás a barátommal,ami elhúzòdott és a mai napig az elengedésen vagyok.

Nem is hittem,hogy volt barátomon kívül lesz valaki ,aki így hatással lesz rám .. Nagyon megfogott,ugyanakkor tudom,hogy nincsenek nagy esélyek . A srác a barátnőjét valószínű szeretheti ,csak nem értem,hogy akkor miért viselkedett így velem .. barátnőm nevét is elkérte ,arra is gondoltam,hogy csak féltékennyé akarja tenni a bnőjét.

Mégis olyan fura volt ez..a nézése , ha mást szeret..meg dícsérgetett , csak én nem vagyok olyan ,aki felveszi,hanem úgy átugrottam a témát mindig....


19l


2015. ápr. 11. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
na,sikerült végigolvasnom :D
2015. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak kavart. Attól még, hogy nincs kiírva, hogy foglalt, lehet, hogy az. Nem egy ilyen embert ismerek. :)
2015. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg idegesìtőn hosszú lett..

És mi a véleményed?

2015. ápr. 11. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!