Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem, én többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem, én többet szeretnék mint barátság, de őt nem tudom kiismerni?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem, először is egy munkahelyen dolgozunk, egy irodában, egy részlegen . És a biztonság kedvéért előre szólok, én akarok tőle "valamit" ami több mint a barátság.


Szoval a helyzet a következő:

Úgy kezdődött, hogy beszélgettünk még bent a munkahelyen csak úgy, elvoltunk ... aztán egyszer mondtam egy butaságot, amiért meg is kaptam a fejmosást, bár nem volt jogos szerintem, és nem is igazán akartam vele beszélgetni... akkor utána jött a sírás rívás - konkrétan, nem csak úgy mellébeszélek - egy órán keresztül vigasztaltam... aztán azzal jött elő , hogy legyünk barátok...

Na jó a nagy legyünk barátok akció után, egyszer elmentem vele egy helyre.... a vége az lett, hogy kézenfogva mentünk, igaz akkor csak egy buszmegállóig, de így volt vagy 2 órán keresztül a dolog... és ő kezdeményezte.


Ezután ő nem tudta mit is akar... jó.. és még kaptam egy bazi hosszú pár oldalas nyomtatott A4es papírra írt levelet, hogy így meg úgy, olyan jó velem, legyünk barátok (megjegyezném ez a második legyünk barátok volt amivel előjött...)


Folytatnám... karácsonyi céges party... naaaaa menjek táncolni vele... ok, na ott mondjuk úgy, én a barátomat nem puszilgatom tánc közben, meg utána se dőlök a vállára, és túrok bele a hajába, és nem puszilgatom tovább majd két órán keresztül, aztán nem megyek vele haza kézen fogva... (tehát kézen fogva hazakísértem...)

Ezután ugye megkérdeztem hogy most mi, de hát váltig állítja hogy nem tudja ő se mi volt ez.


Ezután annyira nem volt ellenkező kedvében, ráadásul el is hívott magához, nem volt semmi olyan amit esetleg mondanátok, csak simán beszélgettünk... aztán megmutatta a lakást, a szobáját, lefeküdtünk az ágyára, és kis kifli nagy kifliben végeztük. (ez megint nem túl legyünk barátok pozíció valljuk be)


Tehát mindezek után én vagyok a hülye hogy nem értem mit is akar? Én mint mondtam barátságnál többet akarok. Ő meg mit akar? Haverom csak annyit mond, mit foglalkozok vele... De én nem akarom otthagyni, mert valahogy vonzódok hozzá mindezek után is.


Miért halogatja, ez csak nekem egyértelmű, vagy magának nem akarja beismerni?


A válaszokat előre is köszönöm


25F


2014. dec. 28. 23:00
 1/1 RRR ***** válasza:

ő még nem tudja mit akar

ne hagyd abba

2014. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!