Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy nős munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy nős munkatársam, nem tudom, hogy a tudtára adjam-e valahogy?

Figyelt kérdés
Szerintem én sem vagyok közömbös a számára. Imádok beszélgetni vele, de lépni nem merek...

2015. ápr. 11. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne rontsd szét másnak a kapcsolatát 1puszta fellángolás miatt.
2015. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kavarj be más kapcsolatába! Kefélj mással!
2015. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést másképpen is fel lehet tenni. Pl. így: Legyek gátlástalan rib.nc, vagy ne? Így melyiket választanád?
2015. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de ehhez két ember kell. Ha lenne is köztünk v.mi, ahhoz az is kellene, hogy ne legyen elégedett jelenlegi helyzetével és kipróbálja mással is.
2015. ápr. 11. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az egyik fél itt házas. A másik pedig ne legyen már ennyire erkölcstelen. Képzeld magad csak egy kicsit a feleség helyébe. Ha ő nem kezdeményez, akkor neked miért kellene? Persze, ha elbírja a lelked, hogy szétdúlsz egy házasságot egy kaland kedvéért, akkor csak rajta. Azért írom, hogy kaland, mert ezeknek a kapcsolatoknak a többsége így végzi.
2015. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Urak, urak.... azért ha olyan átmeneti agyi problémánk lenne, ami miatt mindentami eszünkbe jut azonnal kimondanánk, minden álszent kommentelő mocskos nagy szarban lenne. Mindenkiben ott van a vágyakozás, és nagyon nagyon kevés férfi tudná és tudja elutasítani, ha egy izgató, szép nő a tudtára adja, hogy kívánja.

Velem az élen (v.v)


29/F

2015. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor más oldalról közelítem meg: Szeretnél az átmeneti kis csaja lenni, akinek a hátán kimászik a sz*r házasságából? Ha van benne tartás és nemet mond, akkor megéri kellemetlen helyzetbe hozni saját magad és később is fentartani, amikor találkoztok? Ha azt mondja, hogy várd meg, amíg lezárja a házasságát, mert esetleg rendes ember, akkor megvárnád? Esetleg elég neked a szerető szerep titokban?


Ha bármelyikre igen a válasz, akkor kezeld úgy, mint egy szinglit...

2015. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!