Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a munkatarsam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a munkatarsam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete dolgozok egy elelmiszer uzletben ,ez az elso munkahelyem es persze valaki meg kelett mutassa,hogy mit egy hogyan kell csinalni.Az no aki meg kelett volna mutassa nem nagyon erdekelte es a fiu(aki tetszik)elvalalta ,es meg ossze is veszett a novel hogy szepen beszeljen velem. Nagyon bejon ez a fiu es mondta hogy van baratnoje de mar nem megy ugy es szakitani fognak.Szokott is kotekedni velem pl.kikoti a kotomet,meg ha hatra szaladok valamiert azt mondja h jon velem...hozzam dorzsolodik ha elmegy melettem meg ilyesmik.Es mondta h mar kavart egy volt koleganojevel is...Vajon bejovok neki? Hogyan kozeledjek hozza? Hogyan adjam a tudtara h akarok tolle valami es bejon?
2015. ápr. 10. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem kell tidatara adj semmit csak viselkedj ahogy a szived iranyit. Egy no mindig erezteti egy ferfivel ha tetszik neki. Szerintem csak turelmetlen vagy mert mar az olodben akarnad erezni ot.
2015. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Ha lecumizod a vécében akkor hosszú távon el is felejtheted:) xd
2015. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!