Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a csaj?

Figyelt kérdés
Bejön egy csaj,de csak facebookon beszéltünk egy ideig,aztán egy ideje nem ír vissza az üzeneteimre,de mivel nem adom fel sokszor irtam már neki de hiába,már nem ír többé.Már sokszor próbáltam magam leallítani hogy nincs értelme de nem tudom,kell az a lány.. De ha zavarom,miért nem tilt le vagy miért nem mondja meg hogy hé te ne írj többé nem érdekelsz vagy valami,nem sértődnék meg az biztos ha őszinte.Engem meg az hajt hogy írjak neki hogy tudom hogy képes lennék meghódítani,mert nem akármilyen csaj és megadnék érte bármit hogy az enyém lehessen. Szóval akkor mit gondolhat?Szóba állna még velem valaha?
2015. ápr. 12. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nem haver. :D azzal a csajjal már neked be fellegzett... őt ne zaklasd, te pedig ne égesd magad.. felejtsd el a csajt.. keress másiakat
2015. ápr. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyezek az előzővel.Tökéletes választ adott. :D Nézz másikért. Amúgy ismerős a szitu.
2015. ápr. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy meg akartad egyből csinálni, vagy egyből szexuális poénokat nyomtál neki :D


nem biztos hogy ezt jó néven vette. Meg amúgy se szabad nagyon nyomulni ismerkedési fázisban :D

2015. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaja egyetértek az előzővel, nem szabad nyomulni egyáltalán!!! valószínüleg vétettél valami hibát, és ezért nem ír vissza, és biztos meg van a maga véleménye rólad, hogy ha nem ír neked vissza.... szóval ezzel már nem tudsz mit csinálni.. kis srác koromban számtalan ilyenen mentem keresztül, és tudom hogy ez milyen, és ilyenkor mivan!! szóval halgass rám és hagyd! és legközelebb ne nyomulj a csajokra facebookon, csak ismerkedj velük, és beszélgess nagyon sokat. a talin nyomulhatsz! :) / első hozzá szóló voltam. :D

(bocsi helyesírásért telórol vagyok)

2015. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen nagyon nagyon nyomultam és már megbántam ezerszer..
2015. ápr. 12. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

megint az első vagyok. :D

figyu ne rágódj ezen... nem érdemes hidd el. :D nem tom hány éves vagy, kb olyan 16 ot saccolok, és nem hiszem hogy sokkal több lennél. szóval lesz még más csaj is az életedben.. szard le a csajt, és tiltsd le a facebookon, hogy ne is látsd, és adj esélyt más csajoknak is.

ismerkedj, és ne nyomulj!!! nagyon cink mikor valaki nyomul egy csajra.. :D inkább poénkodj ilyesmi.. ami jön. a lényeg az hogy ne mondd neki hogy gyönyörü vagy meg ilyenek.. meg hogy tetszel, vagy esetleg szeretlek.. ilyeneket nem szabad mondani egy csajnak! ezt jegyezd meg! :)

2015. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!