Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítós módszerrel szoktun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítós módszerrel szoktunk védekezni a partneremmel ez mennyire biztonságos? 4 hónapja nem volt semmi gond most utánna lehet? Félek mivel már többen monták és kiváncsi vagyok mások véleményére is.17/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztonságos, és vicc "védekezésnek" nevezni.
2015. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi kb. 1 évig "védekeztünk" így.

Nem lettem terhes, de minden hónapban csináltam tesztet...

Már gyógyszert szedek lassan 2 éve és így sokkal jobban érzem magam.

2015. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gond ott kezdődik, hogy magad sem vagy tisztában még a fogalmakkal sem. Olyan, hogy megszakításos védekezés, ilyen fogalom nem létezik! Ezt megszakításos közösülésnek nevezik, aminél jóval kisebb az esélye a terhességnek, mint ha beleélvezés történt volna, de jóval nagyobb az esélye a terhességnek, mintha normális védekezés történt volna.

Rengeteg nő esett már teherbe megszakításos közösülés mellett. Mint ahogyan nagyon sok nő nem esik így teherbe, akár hosszú időn át, de ez meg nem jelent semmit. Hányan próbálkoznak babával hosszú hónapokon, netán éveken át úgy, hogy nem védekeznek tudatosan és mégsem esnek teherbe, míg egyszer összejön. Másoknak meg ugye hamarabb összejön.

Szóval ez nem garancia, ha pont jókor jó időben vagytok így együtt, az előváladékban meg akár csak egy minimális sperma is található, máris terhes leszel!

Szóval, ha nem akartok még gyereket, vagy nem akarsz abortuszra menni, akkor jó lenne, ha összeszednétek magatokat és elkezdenétek felelősségteljes nemi életet élni!

2015. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemrégiben voltam egy kis mütéten a kórházban, és a kórteremben volt egy 18 éves lány aki abortuszra ment.

Ők ugyanúgy védekeztek mint ti.

2015. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezési mód, semennyire sem biztonságos, mivel az előváladékban is vannak spermiumok.
2015. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Filmben láttam ilyet, és ott mondta a nő a gyerekének:

"egyetlen cseppből születtél, fiam - és az apád még nem is élvezte!"

2015. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!