Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy ilyen férfit találni?

Figyelt kérdés

Szerelmes akarok lenni egy olyan férfiba, aki nem csak szexre hajt, nem egy éjszakás kalandot akar, akivel kölcsönösen megadunk egymásnak mindent.

Ennyi az összes elvárásom. Hol lehet ilyen férfit találni?

(23 év fölötti)


2015. ápr. 12. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Minek ilyen pasi neked? Az ilyenek mindig a barátzónába kerülnek.


21/F

2015. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ideje, hogy kikerüljenek onnan :D
2015. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is gyanús, hogy a barátaid között van, és most utasítottad vissza az ötödik ilyet.
2015. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. :D Bár, tudok egyről. :)
2015. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pedig mindenhol van ilyen (jelen), csak az a baj, hogy sose azokat akarják észrevenni, hiába próbálkoznak.

36f

2015. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 OMG! válasza:

Én a barátomat például egy buliban ismertem meg. Régen csajozós volt és "netceleb", először igaz barát módjára átsegített a nehéz időszakon és amikor először mentem hozzá első csók után már rögtön le is feküdtünk (tudom, ez nem mindig helyes, jobb várni) és féltem is, hogy csak erre voltam jó, de azóta is együtt vagyunk, nem csalt meg, minden próbálkozót lekoptat magáról és tényleg szeret.

Tehát bárhol találhatsz, amint látod, még buliból is. Mindenki meg tud változni, ha van kiért.

2015. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez sablonpasi, ilyen feltételekkel bárhol találhatsz.
2015. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!