Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen lehet olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen lehet olyan férfit találni aki ugyanúgy nem akar gyereket, mint a nő? Vagy ilyen pasikból nem sok van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több van, mint nő.
2012. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több van. Vagy a másik lehetőség, hogy elváltat keresel, akinek már van gyereke, és nem akar többet. (Tudok is egy ilyet, ha érdekel... :) ).
2012. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos lehet de idövel a pasiknál is ugyanugy jön az ösztön mint a nöknél. szerintem ugyanannyira ritka mint a nöknél. Vannak azok a pasik akik nem birják a korlátokat és nem akarnak gyereket, de azok normális kapcsolatot sem akarnak csak élni bele a világba.
2012. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát.. sok olyan van aki csak később akar (30 fölött). Ilyen vagyok én is.
2012. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bennem nincs meg az ösztön,ezért nem is szeretnék szülni.Olyat se szeretnék,akinek már van gyereke,mert én szeretnék első helyen szerepelni az életében.Eddig csak olyan férfiakkal találkoztam,akik előbb-utóbb szerettek volna,ezért tettem fel a kérdést.
2012. júl. 28. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:

20 évesen még én is így gondoltam, de most 27 évesen már bennem is kialakult, hogy szeretnék gyereket.

Persze ha nem vagy ilyen fiatal, hanem már elmúltál 30, akkor már nem biztos, hogy változik ez. De vannak férfiak, akik nem akarnak gyereket, de tényleg kevesen, pont olyan kevesen, mint nők...

2012. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmúltam 30,ez már nem változik:)
2012. júl. 28. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!