Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Én csak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Én csak meg mondom mit gondolok.

Figyelt kérdés
van önbizalmam és nem hordom le magam hogy jaaaj milyen csúnya vagyok meg kövér stb. hanem ha szépnek érzem magam akkor meg is mondom vagy ha megdicsérnem akkor annyit mondok hogy köszönöm és nem kezdem el azt amit más lány hogy nem is vagyok csak azért hogy tovább beszéljék nekik. Ezért röktön egy beképzelt pics*nak tartanak.
2015. ápr. 12. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon helyes! Csak azért, mert lány vagy, nehogy ne lehessen önbizalmad. Ha jól érzed magad a bőrödben, az szuper! Sose törődj azzal, mit mondanak mások:)
2015. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig te helyesen cselekszel szerintem. Sajnos én is olyan vagyok, hogy az elhatározásom megvan, de magamat mindenre képtelennek tartom elsőre, aztán kiderül, hogy egyes dolgokban jobb vagyok másoknál…
2015. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy srác dicsér meg, akkor fogadd el és mondd, hogy köszi. Ha egy lány mondja, akkor dicsérd meg te is őt és nincs probléma.
2015. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!