Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok azért hordtok cicanacit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok azért hordtok cicanacit mert abban megnézik rendesen a feneketeket?

Figyelt kérdés
tetszik is ez nektek?:D
2015. ápr. 12. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már megint itt vagy? Még mindig azért hordom, mert kényelmes és sok cipővel és fölsővel lehet kombinálni. De csakis hosszú fölsővel!
2015. ápr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

azért hordom, mert kényelmes, és jól érzem magam benne. akinek jó segge van, azt anorákban is megnézik.. :D engem nem zavar ha megnéznek.

20L

2015. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak otthon hordom. És azért mert sokkal kényelmesebb, mint egy farmer. El sem tudom képzelni, hogy valaki OTTHON (ahol lehet nyúlni meg fetrengeni) hogy képes valaki farmerban lenni. Utcára nem szeretem, pont azért mert nem akarom közszemlére bocsájtani a valagamat. (Na, jó, ha futni megyek is az van rajtam, de akkor nincs ideje az embernek a seggemet nézni, mert elspirntelek mint a villám :D)
2015. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én rendeltetésszerűen viselem, tehát hosszított felsővel. Nem látszik benne jobban a fenekem mint egy farmerben.
2015. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Igen

És imádom

2015. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Eddig egy "cicanacim" volt,azt is utáltam!

Kényelmetlen és undorító,nem tudom, hogy bírják ki ennyire sokan(?).Én mindig bő farmerben vagyok.Na az kényelmes!

Otthon nagyon bő melegítőben (terepszínű a kedvencem) és tesóm kinőtt mezeiben vagyok.Ráadásul utálom,amikor a beképzelt plázacicák az óriási sonkáikra felvesznek 1 ilyet és nagynak érzik magukat.Futni meg lehetetlen, én még járni is alig bírtam benne!


12/L

2015. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!