Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar a bebihajatok? Fiúk! Szerintetek jó/nem jó ha egy lánynak "látszik" ( nem lakkozza le) a bebihaja?

Figyelt kérdés

Amikor nekem meg van mondva utána 1-2 de néha több napig amikor összekötom akkor kiállnak a bebihajaim és engem zavar szóval le szoktam lakkoznic de azért is, mert milyen hülyén néz ki a fiúk "elott" :D


15/L

Legyszi kort és nemet is ;)



2015. ápr. 12. 22:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, *mosva
2015. ápr. 12. 22:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Lakkozni? Wat
2015. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja hajlakk. Nem szóltam. :DDDDDD
2015. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Babyhaj? Vagy Babyháj? :D Amúgy értem, mire gondolsz. És nem zavar.
2015. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar!

17/L

2015. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

néha egy kicsit zavaró, hogy elállnak mikor frissen mosott a hajam

de amúgy nem zavar, mert ahogy nő, egyre kevésbé áll el

akkor látszik nagyon, ha össze van fogva vagy fonva, de az amúgy is hamar szétcsúszik, így igazából mindegy


eddig mindenki azt mondta milyen szép a hajam és soha senki nem mondott semmit a babahajamra

meg amúgy se érdekelne, emiatt nem fogok mindenfélét rákenni

18/l

2015. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudjatok, azok a pár centis kis "szöszök" ( akik nem tudjak mire gondoltam :D ) amikkel nem nagyon lehet mit csinálni , max hajlakkal lefujni :D
2015. ápr. 12. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem minden fiú szereti ha kicsit ossze vissza áll a nők haja. En kifejezetten ezt imádom :)),Max a nők lehetnak rad féltékenyek emiatt xd 15/f
2015. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:

Exem levágta középen és egyre többet vágott,így rohadt nagy homlokkal láthattam meg először :D

Szegény...Utána lebeszéltem róla.

2015. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy zavar. Nyilván jobb lenne ha a hajvasalást követően nem állnának égnek az 5 centis, meg még kisebb hajszálaim, de lekaksizom. Senki se tökéletes, meg így van min nevetnem, amikor meglátom magam egy tükörben. :D

20/L

2015. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!