Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha fiúk társasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha fiúk társaságában nagyon félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Peldaul ha hozam szol egy fiu osztalytarsam (aki amugy nem is tetszik) akkor is tok piros lesz az arcom..es ez nagyon zavar. De ha nagyobb tarsasag elott kell beszelnem, akkor is nagyon zavarba jovok, elpirulok. De ha a barataimmal vagyok be nem all a szam. Valami otletetek nincs, hogy mit tudnek ezzel kezdeni?

Koszonom elore is:) 15/L



2015. ápr. 13. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
dobj be egy felest... :)
2015. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy,ez van,fogadd el!
2015. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meztelenkedj nyilvánosan
2015. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elcsépelt talán.."kamasz-panasz.."higgy nekem elmúlik,addig is törekedj a lelki egyensúlyra,s tanuld magad értékelni,ha az sikerül : Nő lettél!!!
2015. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam ennyi idősen néha még most is :D ez változni fog idővel megszokod ha többször vagy fiúk közt :) még most "friss hús" vagy :D
2018. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!