Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki felenk, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki felenk, aki kihivoan oltozik? Leteznek ilyen lanyok?

Figyelt kérdés

Lenyegeben azt vettem eszre, hogy nagyon baratsagos, az emberekkel szinte mindig hulyeskedik, rengeteget nevet, az oltozkodese pedig olyan, amit nem lehet nem ezzrevenni, neon pink mini ruha,feher mink ruha, sarga mini ruha, bo:r miniszoknya, feher mini szoknya, vilagoskek tapados nadrag...

es akarhanyszor kozelitek fele, egy ido utan mindig elmegy, es soha nem nez ram,pedig olyan 2 eve a haverom arra hivta fel a figyelmemet, hogy folyton engem nez.

Akkor se alakult ki semmi, mivel akkor en nem neztem ra.


2015. márc. 14. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 2 éve volt, lehet h már nem jössz be neki. De akárki öltözködhet így, ez nem jellemtől fügģ.
2015. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdésed meg az első mondatod üti egymást...most vagy félénk egy lány vagy barátságos és nagydumás hülyéskedő a legtöbb emberrel?

Egyébként simán lehet,én csak a kisebb baráti körömben nem vagyok félénk és visszahúzódó,de egyébként más helyekre is szeretek csinosan öltözni, olyan ruhákba amik kiemelik az alakom, hosszú lábaim, ha kell minibbet is felveszek,de ez semmiben se befolyásolja a viselkedésem.

Szerintem a lány szégyell tőled,valami fűzik hozzád...na most vagy az,hogy tetszel neki még mindig ennyi év után is ,vagy próbál elfelejteni.

2015. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!