Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, ha egy kicsit mindkettőhöz vonzódom?

Figyelt kérdés
Az egyikőjük a legjobb barátom és már összejöttünk egyszer,de 2 hónap után dobott és azt mondta tudja,hogy más tetszik. Az a bizonyos más pedig a másik srác aki elkezdett velem kavarni most. És most pedig a volt fiúm aki dobott megint kavar. Tehát egyszerre ketten.. És nekem meg mind a kettő tetszik egy kicsit. Az egyik azért,mert megértő és érzem,hogy fontos vagyok neki (es ugye a legjobb baratom is) a másik pedig helyes,kedves és mindig a közelembe akar lenni. És mostmár teljesen összekavarodtam. Más mit tenne?
2015. ápr. 13. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám azzal aki nem a barátod hanem az "új", mert ha a barátodda még1x megpróbálnád ehet rosszul sül el és nincs pasi és barát se. Bár én is hasonlóhelyzetbe vagyok de hagyjuk..:D
2015. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megprobálnám egy 3.-al!
2015. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!