Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem zavarta a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nem zavarta a barátomat, hogy második randin találkoznia kellett anyukámmal és beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Neten ismertük meg egymást, szóval akkor találkoztunk másodszorra, de úgy, alakult, hogy muszáj volt találkozniuk. Csak szerintem furcsa, hogy egy 22 éves srácot ez nem zavar?
2015. ápr. 14. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak szerinted.
2015. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ha nem csak megdugni akar hanem komolyak a szándékai akkor miért zavarná? idővel biztosan megismerné, főleg ha fiatalos az anyukád, valószínűleg te is olyan leszel :P tudod nézd meg az anyját, vedd el a lányát :)


én is 22 vagyok és engem sem zavart volna, persze ha az egész randi alatt ott lett volna az kicsit igen...de ha jó fej normális és nem begyöpösödött vénasszony akkor nincs gond :) azért nem mind1 milyen a társaság...

2015. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, csak szerinted.

Nem tudom mi zavaró van ebben, elvégre mind a hárman emberek vagytok.

2015. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak mindig azt hallom, hogy a fiúk igyekszenek elkerülni a találkozást a lány szüleivel, ő meg szinte már örülve mondta, hogy persze, nem gond.
2015. ápr. 14. 09:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Hat a srac picit maturabb mint te ugy tunik. :)
2015. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindketten elég érettek vagyunk- ha erre gondoltál a furcsa megfogalmazással, de attól még furcsa, hogy picit sem jött zavarba.
2015. ápr. 14. 09:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Kozvetlen srac lehet egyebkent is, igy nincs ebben semmi furcsa.
2015. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pont nagyon zárkózott és nem közvetlen senkivel
2015. ápr. 14. 09:23
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben több ésszel születnék le következő életemben...:D
2015. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi ez a negatív megnyilvánulás. Feltettem egy kérdés, ha nem tudsz érdemleges választ írni, akkor menj és egyél meg egy fej salátát.
2015. ápr. 14. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!