Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem zavarta a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nem zavarta a barátomat, hogy második randin találkoznia kellett anyukámmal és beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Neten ismertük meg egymást, szóval akkor találkoztunk másodszorra, de úgy, alakult, hogy muszáj volt találkozniuk. Csak szerintem furcsa, hogy egy 22 éves srácot ez nem zavar?
2015. ápr. 14. 08:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1 fej salátapuncit? :P Ok. Amúgy, semmi extra ez. Én is voltam már ilyen helyzetben, nem voltam zavarban, mert minek? Össze kellene fosnia magát? Nem értem. Nincs ebben semmi fura, nem vagyunk szégyenlősek.
2015. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Interferencia ***** válasza:
Most komolyan, már ez is baj? :D
2015. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem baj, csak furcsa és szeretném megérteni
2015. ápr. 14. 10:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem már első randin sikerült anyámmal összeismertetni. Szintén netes ismeretség. Szombat délután, város, de kis település. Verőfényes napsütéssel indult, kora délután jöttek az esőfelhők, amik vihart ígértek. 1-2 órája érkezett, még nem akart hazautazni, kocsmába nem akartam vinni, más beülős hely pedig nincs. Úgy volt, hogy anyu estig nem jön haza így hazavittem filmet nézni, erre anyu beállított.... hát bemutatkoztak, beszélgettek, nem volt para.


Egyébként azt vettem észre, akinél nem probléma a szülőknek korán bemutatkozni az nem valami suhanc kategória, tehát komolyan gondolja és nem csak egy estére kellek. Lehet 3 hónap után rájövünk, hogy nem illünk össze, de ez már más téma.

2015. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Első alkalommal találkoztam az akkori párom szüleivel..

Szerintem nem volt ebben semmi gáz.

Tök jól el lehetett velük beszélgetni.

2015. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!