Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én vagyok a béna? Most komolyan?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Csomó osztálytársamnak (na jó szinte az összesnek) van pasija/csaja.

Nekem még nem volt és nem is szeretnék mert

1.szerintem még fiatal vagyok,ráérek.

2. azok a kapcsolatok amiben az osztálytársaim vannak max. 2 hónapig tartanak,de evvel más sokat montam.


És néha piszkálnk ezzel ,hogy te béna vagynem kellesz senkinek.

peddig nem elről van szó. Egyszerüen nem akarom.(nem is az ,hogy éretlen vagyok rá)

de volt más aki akart velem "járni" de én vele nem mert nme tetszik és díszpasot meg nem akarok...



2015. ápr. 14. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
semmi sem kötelező...te döntöd el mikor érsz meg rá és nem mások...
2015. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy béna csak reálisan gondolkozol :)
2015. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Helyes, tarts ki a saját akaratod mellett. 14 évesen nem mondom, hogy rossz egy kapcsolat, mert habár nem igazán érett a két fél, de ilyenkor kezditek kapizsgálni a dolgokat. De! Ha te nem szeretnéd, senki sem erőltethet bele. Mondanak, amit akarnak, ne foglalkozz vele. Majd ha te magad szeretnél ismerkedni, fogsz. Nem késtél el semmiről.
2015. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

Nem is az ,hogy nem szertnék,de ha lenne akkor az igaz,és komolya legyen.De olyan fiút egyenlőre nem ismerek:/ :)

2015. ápr. 14. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Okosan gondolkodsz:) lesz majd olyan fiú, ne aggódj. Türelem.
2015. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid nagyon gyerekesek. Ne aggódj,nem vagy béna,inkább érettebben gondolkodsz a többieknél. 19/L
2015. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne is fogalkozz az ilyen taplókkal.

Az első barátom akkor volt amikor 14 éves voltam, 8 hónapig együtt voltunk de utólag visszagondolva, nem voltam elég érett hozzá.

Most meg van egy másfél éves kapcsoatom. Érdemes volt várnom picit

17/L

2015. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legyel buszke magadra, m ritka az ilyen 14 eves lany, aki ennyire tudja, mit akar. :) En is ilyen voltam a Te korodban, bar akkor meg az volt a fura, ha vkinek 14 evesen pasija/csaja volt. Mindennek eljon a maga ideje. En pl. 19 evesen vesztettem el a szuzessegem is, de nem ereztem, h le lennek kesve barmirol is. Az ido engem igazolt! Ugyh jol teszed, tarts is ki a sajat nezeteid mellett!!
2015. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a béna! Mert nem kened el a piszkálodok szájaszélét. (Ha nem is szo szerint:-))))
2015. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) amúgy ha kell visszaszólok nekik csak más idegesítő.://
2015. ápr. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!