Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már senki se akar komoly kapcsolatot? 21/l

Figyelt kérdés
:,(
2015. ápr. 14. 18:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"én még nem találkoztam olyannal akivel összepasszolnánk, közös céljaink lennének"


Ez egyáltalán nem ugyanaz, mint amit a kérdésben írtál... -.-

2015. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ma 18:29

Kiváncsi lennék a céljaidra :) De most őszintén kérdezem... igy névtelenül,, milyen álmai lehetnek egy olyan lánynak mint mondjuk Te?

2015. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mr.Spleennek igaza van teljes mértékben vele ertek egyet, egyszeruen képtelen vagyok megérteni a legtobb embert... Eskü, hogy lehet csak szexelni szeretet nelkul?...
2015. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ti bújtok el
2015. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én is a korosztályhoz tartozok. Hazugság lenne azt mondani, hogy senki se akar: akarnak, csak nem sokan. Azt is tapasztaltam, hogy komoly kapcsolat és komoly kapcsolat közt is van különbség, vagyis az egyének hozzáállása: hiába akartam én is és a srác is ugyanazt, nem ugyanúgy akartam megközelíteni (ő azonnal a közepébe, én akartam egy alapot). Ha sikerül olyan személyt találni, akivel mégis passzoltok, akkor is van még pár tényező, amit össze kell egyeztetni.

Jó időben, jó helyen kell lenni, tehát szerencse is kell. Kitartás, elszántság, tenni kell érte, és az a gond, hogy sokan még egy százalék energiát sem akarnak belefektetni. Egyszerűbb a partnerek gyors cseréje, vagy a felületes embert választani- kevesebb macera. Tudod.

Nehéz, nem könnyű, de csak meglesz valahogy. Csak ne add fel az elveidet.

2015. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem nyilatkozok itt csak privátban
2015. ápr. 14. 18:42
 17/22 anonim ***** válasza:
akkor mond privátban... De kiváncsi vagyok... :)
2015. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Interferencia ***** válasza:
Kérdező, én világuralomra török - ha neked is ez a célod, írj privátot!
2015. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen fajta fiúkra nézel. Meg lennél lepődve, mennyi vágyik komoly kapcsolatra, de nem kaphatja meg, mert vagy ő keres rossz helyen, vagy a lány, aki tetszik neki. Egyébként meg az, hogy még nem találkoztál olyannal, aki neked megfelel, az nem azt jelenti, hogy nem is létezik olyan, lehet hogy egyszerűen csak többet kell várnod. Az apám 25 évesen csókolózott először és hát... az apám.
2015. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyugi ha ismerkedsz, lesz esélyed kapcsolatra.
2015. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!