Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakítanak velem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítanak velem mindig a csajok? Miért nem akar velem senki komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Eddig a leghosszabb kapcsolatom másfél hónap volt... Fel tudom szedni a csajokat azzal nincs gond csak egyik sem akar velem maradni sokáig, szerintetek mi lehet a baj? A héten is szakított velem egy lány, 3 hét után :/ Igazából nem a szex hiányzik, mert az akad, hanem hogy legyen egy igazi barátnőm aki szeret stb. meg amúgy is itt a nyár és jó lenne egy barátnő mert halálra unom magam, meg majdnem az összes haveromnak van csaja csak a lúzereknek nincs meg nekem :S És ez elég égő, idegesít!!!

Amúgy jól nézek ki meg csórók sem vagyunk, szal tényleg nem értem, sportolok is stb stb. Szerintetek mit tegyek?

17/F


2014. júl. 12. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőjjj fel
2014. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg a viselkedéseddel van baj :/ akarsz beszélgetni? :) 17L
2014. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet pont azért, mert jól nézel ki ezért fel tudod szedni őket, de a megtartásukhoz már több kell

nem ismerlek, ezért természetesen nem tudom pontosan mi lehet a baj

2014. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csóróság nem hátrány, vagyis de az anyagias libáknál.
2014. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"jó lenne egy barátnő mert halálra unom magam, meg majdnem az összes haveromnak van csaja"


Ha csak unaloműzőnek meg szobadísznek kellene, akkor ne csodálkozz, hogy pár hét után lelép.

2014. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bután gondolkozol, mert azt hiszed hogy egy nő megtartásában a kinézet és a pénz a fontos.


A legfontosabb, hogy érts a nőkhöz! Tudj bánni velük. Legyen olyan stílusod, viselkedésed, magabiztosságod, hozzállásod, testbeszéded, ami vonzó számukra. Tudj olyanokat mondani nekik ami kíváncsiságot és vonzalmat kelt bennük.


Azért vagy béna a lányoknál, mert ezek kevéssé vannak meg benned és hosszú távon ez kiütközik.

2014. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kicsi a farkad
2022. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!