Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exetek aki iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek aki iránt mindig is fogtok érezzni kötődést?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert nagy szerepe van abban, hogy az vagyok, aki most vagyok. De ezt tudni kell a helyen kezelni. En pl. most mar nem akarnek tole semmit, de szeretek tudni rola dolgokat, velemenyet stb., nem mindig, csak idonkent.

Szerintem inkabb azt fontos eldonteni ilyen esetben, hogy szerelmes vagy-e meg.

2015. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, az első szerelem. Sok év eltelt, és tudom, hogy már nem szeretem, nem akarnék vele újra járni, de egyszerűen mai napig felbukkan az álmaimban és kíváncsi vagyok mi van vele... Bár nem tartjuk a kapcsolatot. Nem tudok megszabadulni tőle, mint emlék.
2015. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NINCS de ennek meg van az oka.

Nem kötődöm hozzá de nagy szerepet játszik abban amilyen most vagyok.


23N

2015. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs se exem, se senkim..
2015. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindegyik exemhez kötődöm, mert nélkülük nem az az ember lennék most aki vagyok :)
2015. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, aki azóta a legjobb barátom lett és akivel minden létező dolgomat problémámat meg tudom beszélni, és aki rám is mindig számíthat.
2015. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!