Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy valami kötődést, ragaszkodást érezzen? Vagy ez komolytalan kapcsolatban lehetetlen?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy vágyaim, csak annyit szeretnék, hogy ragaszkodjon kicsit jobban hozzám és hűséges legyen. Nem kell, hogy szerelmes legyen. Egy pár fokkal akarom, hogy jobb legyen, nem kellenek nagy dolgok. Csak egy kicsit legyek fontos neki... egy nagyon kicsit. Amíg vagyok neki, csak én legyek. Lehet hülye kérdés, de hogyan alakítsak ki tüzet köztünk?

2014. ápr. 20. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Ki nem akarja, hogy szeresse a párja?

2014. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Neki kell akarnia, ugyanúgy, ahogy te akarod.

Ha magadhoz próbálod láncolni, menekülni fog..

És akkor mégrosszabb lesz mindkettőtöknek.

2014. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érzi, hogy szereted? Vonzódik hozzád? Ki is ő neked?
2014. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es, akkor legyek kicsit távolságtartóbb és közömbösebb, hátha kialakul valami? Mert azt vettem észre, ha túl kedves és odaadó vagyok, az senkinek se jön be hosszú távon.
2014. ápr. 20. 21:24
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
Úgy, h nem akarod. Azzal h akarod, csak az ellenkezőjét éred el.
2014. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3as, nem szeretem még őt, de tudnám, ha valami csekély érzelmet mutatna felém. Ez egy furcsa kapcsolat...
2014. ápr. 20. 21:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Költőnő, valahogy érzem, hogy azon az úton kell elérnem, és betöröm. :)
2014. ápr. 20. 21:27
 8/14 A kérdező kommentje:
3-as egyébként vonzódik ő is hozzám. és a kapcsolat, már ha annak nevezhető, abból áll, hogy összejárunk hétvégén. De érzem, hogy nekem kell átvenni az irányítást egy olyan emberkénél, akit a vadászösztön hajt. Meg kell fognom valamivel.
2014. ápr. 20. 21:30
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
Ő nem hiszem h jó vége lesz, csak szólok:(
2014. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

pont az, hogy mikor vele vagy, nem lehetsz hideg és közömbös.

akkor kedvesnek, elragadónak és boldognak kell lenned, de ne mássz rá, csak annyit adj, amennyit kapsz.

viszont amikor nem vagy vele, akkor ne nyaggasd, ne üldözd, éld az életedet boldogan.

ne kérdezgess tőle olyanokat, hogy fontos vagy-e neki, és te se mondj olyanokat, hogy ő fontos neked.

2014. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!