Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit tőlem ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tőlem ez a fiú?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg, aranyosnak tűnik. Szoktunk beszélgetni, sokszor keres ő, pl a múltkor is órákig nem tudtam visszaírni, majd hagyott több üzit, hogy reméli nincs semmi baj, minden rendben.. Szokott ő is érdeklődni felőlem, de gyakran én tartom fent a beszélgetést, viszont ő rögtön válaszol nekem olyankor, meg rajtam kívül nem hiszem, hogy mással is cseverészgetne. Amikor elkezdtünk beszélni, akkor mondta, hogy csak szexbe is belemenne, viszont azelőtt azt, hogy első randikon nem fekszik le.. Néha zavaros dolgokat mond, amiktől összezavarodok. Még az elején mondta, hogy talizhatnánk is (nem szex, hanem megismerni egymást), viszont nem abban a városban lakom, és így még nem hívott el se sétálni, semmi. Mondjuk, ha előtte szólnék neki, hogy abba a városba megyek, talán mondaná, hogy összefuthatnánk, mert nemrég voltam ott, csak siettem, és később említettem neki ezt. A fiú 21 éves, én 19.
2015. ápr. 14. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha én komolyan dumálok egy lánnyal akkor odafigyelek annyira,hogy következetes legyek és ne mondjak ellent önmagamnak,mert ebben az esetben joggal kombinálhat a lány és általában nem is alaptalanul.
2015. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki változik az egy természetes folyamat. Nem kell ilyeneken fennakadni.
2015. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!