Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "házi nyúlra nem lövünk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "házi nyúlra nem lövünk" mondatot, ha osztálytárs kapcsolat kezdeményezésre mondják, akkor az mit akarna jelenteni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már ezt a mondatot, csak hülye vagyok az ilyenek megértéséhez. Valaki elmagyarázná pls?

2015. ápr. 14. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt,hogy nem kezdeményezünk kapcsolatot (szexuálisat,szerelmit) osztálytárssal,társaságon belüli személyekkel,kollégákkal stb.
2015. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem szabad osztálytárssal kezdeni
2015. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
eddig értem, de miért?
2015. ápr. 14. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:
1 jól mondja,annyival kiegészíteném,hogy azért mert ha szétmentek igen kellemetlen még akár évekig egymás arcába mosolyogni erőltetetten.
2015. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ne lődd le az osztálytáradat.
2015. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ha éppen barátok vagyunk, meg normális, civilizált emberek, a szakítástól függetlenül megmaradhat a barátságunk...
2015. ápr. 14. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, elég kellemetlen lehet.
2015. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, látom akármit mondunk, nem tudunk meggyőzni az ellenkezőjéről. Ha úgy érzitek helyesnek, ha összejöttök, akkor meg kell próbálni, és meg is fogjátok, akármit is mondunk.
2015. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
k.
2015. ápr. 14. 23:55
 10/11 anonim ***** válasza:
nem fog megmaradni. Ezt garantálom. Én is civilizált ember vagyok, mindig élvonalbeli voltam mindenben, amibe belekezdtem, értelmes lányokkal kavartam, de mindig elképesztően awkward volt szakítás után. Ez ilyen. Házi nyúlra NEM lövünk, kivéve persze ha egyikőtök sulit szeretne váltani azért hogy ne érezze magát nyomorultul a másik társaságában.
2015. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!