Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » H*ülye vagyok, ha egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H*ülye vagyok, ha egy ilyen fiú tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, elég gyerekesen viselkedik mások társaságában. Az az életcélja jelenleg, higy mindenki agyára menjen, játssza a butát.

Nekem nagyon tetszik ő, nagyon sokban hasonlítunk. Elég valószínű, hogy én is tetszem neki.

Ma az osztályomban valahogyan szóbajött ő és konkrétan MINDENKI, de tényleg mindenki csak rosszat mondott róla.

Ez nekem elég szarul esett, mert amúgy értelmes fiú, szoktunk beszélgetni, és egyáltalán nem olyan, mint aminek mutatja magát.

Olyan volt, mintha engem cikiznének. De nem akartam megvédeni, mert senki nem tudja, hogy mennyire oda vagyok érte.

Szerintetek hülye vagyok? Hagynom kéne ezt a fiút? Mindenki egy idióta debilnek gondolja.

17 L ( a fiú 16) és sajnos kettővel alattam jár. Emiatt is biztos sokan rossz szemmel néznének rám



2014. szept. 25. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Adok tanácsot, írj rám.
2014. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha neked ő tetszik, akkor ne foglalkozz más véleményével!
2014. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ennyire mások véleményével? Egyáltalán nem kell foglalkozni a mások negatív véleményével.
2014. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye :) ez a te életed, élj boldogan. Ha megakarsz felelni másoknak, sosem leszel boldog
2014. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg.
2014. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. szept. 28. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
engem is hülyének néznek sokan, aztán mindig meglepődnek miekt tudok, ja és imádom szívatni a csajokat xd
2014. okt. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!