Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tetszene nektek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszene nektek ha a barátotok minden reggel egy darab bonbonnal lepne meg?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy együtt laktok és minden reggel várna egy bonbon meg mellé mindig valami kisebb csoki.
2015. ápr. 15. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok,viszont megsúgnám neked,hogy nem jó ötlet,egy idő után megunná többet akarna,meg aztán minek akarsz 30ezret elkölteni rögtön arra egy hónapban,amivel hizlalod a csajod ? sokkal értelmesebb dolgokkal is meglephetnéd,nem mindennap és akkor marad benne különlegesség is és nem lesz elvárt...
2015. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert elhiznek. Jobban orulnek, ha neha normalis, egeszseges reggelit keszitene. Pl. Omlett zoldsegekkel, baconnel.
2015. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Alapból nem vagyok oda az edésségért, plusz ébredés után kell vagy 8 óra, mire rá tudom magam venni az evésre.
2015. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán:D inkább keltsd orális kényeztetéssel

18/L

2015. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én reggel nem tudok édeset enni. Nagyon édesszájú vagyok, de a reggeli az egyetlen olyan étkezés, amikor képtelen vagyok bármi édeset letolni a torkomon. Ami azt illeti, ébredés után kell még 1-2 óra amúgy is, hogy bármit enni tudjak.


De akkor már inkább reggelivel lepd meg. Azt meg sem unja, amúgy is enné, hát érted. Sokkal többre mész vele.

2015. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gesztus, de inkább ébreszd szép szavakkal, puszival, gyengédséggel: többet is ér, mint egy kis csoki (mondja ezt egy édesszájú).
2015. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!