Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés
Imádok egy fiút aki az osztálytársam, de őt én nem érdeklem. Borzasztóan fájnak eggyes dolgok, órákon van, hogy nézem ha rámnéz elkapom a tekintetem. Imádom mindent megteszek, de ő semmit nem vesz észre. csak sírni akarok, és nem tudim így mi értelme bárminek is.

2015. ápr. 15. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél macskát.
2015. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, főleg ne nézd sokat, zavarhatja. Lehet, hogy te nem vagy az esete, csak kellemetlen helyzetbe kerülhetsz, ha nagyon erőlteted a dolgot. Még az is lehet, hogy a későbbiekben mégis észre vesz.
2015. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért talán köteles viszonozni az érzelmeid? Talán nagyon is észreveszi, csak nem akar kínos helyzetbe hozni. Egyébként meg ha a legjobb szó ami eszedbe jut az ''imádom'', akkor nem kell aggódnod, semmi komoly.
2015. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leszarom tabletta, napi 3x1 szem, étkezés előtt.

Egyrészt osztálytársról van szó, hacsak nem tegnap iratkozott át másik iskolából, tengernyi ideje volt észrevenni téged. Ha ilyen fatökű, hogy egy olyan jó csaj, mint te nem kell neki, az bizony az ő vesztesége, nehogy már egy ilyen alak miatt sírj!

Másrészt te nagyon komolyan rágörcsölhettél a srácra, ha már a pillantása is fáj. Az ilyen ideggombócokat sajnos senki nem szereti, nemtől függetlenül. Szóval sokkal lazábban! Neked is jobb lesz ha nem lesz mindentől sírhatnékod, nem?

2015. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A macska az jó ötlet. Sokszor voltam már így. Aztán tudtára adtam a fiúnak, hogy bejön és beégtem. Ne erőltesd míg ő nem kezdeményez egyértelműen, addig semmi nincs. Vagy lehet tényleg észre vette és rajtad röhögnek, lyenben is volt részem. Vegyél egy macskát és kösd le vele a figyelmedet. Meglásd kivirulsz a szeretetétől, még a fiú is észrevesz majd. :)
2015. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
*tudom
2015. ápr. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!