Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem. Ha én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Ha én csinálok rosszat leszakad az ég. De ha ő csinál rosszat le van zárva az egész ügy egy "oké" vagy egy "jólvan"-nal. Hogyan értessem meg vele, hogy nem csak én lehetek a hibás?

Figyelt kérdés
16F-vagyok és a barátnöm kissé féltékeny tipus kb. olyan szinten ha leülök egy lánymellé leszakad a jupiter. De ha ö beszél órákat arról, hogy a fiúk mennyire dicsérték a mellét, és elmondom neki, hogy sztem pont eleget halottam azonnal szemét leszek.
2011. jan. 12. 16:26
 1/10 Reniesw ***** válasza:
Az ilyent csajt dobni kell......ha arrol beszél,h mennyire tetszett "más fiukna" a melle....akor bocs,de vm nincs rendben vele.Én csaj vok,és sztem egy fiut is tisztelni kell...ha annyira szereted magyarázd el neki,h ez igy nem jó:!!!!!Mond meg neki,h nem hibáztathat mindig téged....és nem döl össze a világ ha beszélgetsz egy lánnyal:)
2011. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ugy szeretem öt ahogy van csak az addigi tapasztalata szerint az összes fiú egy köcsög és csak rosszat akarhat neki de nem érti meg h én nem vagyok olyan sajnos de remélem kinövi. köszönöm a választ
2011. jan. 12. 17:05
 3/10 Reniesw ***** válasza:
Nincs mit.Ha pedig szereted értesd meg vele.....remélem minden jó lessz veletek:)
2011. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:/ hisztis p*csa.. és önző is.. sztem is hagyd a fenébe.. ha ennyire nem képes felfogni h mennyire gáz amit csinál akkor esélytelen..:s
2011. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, bizonyítani sem akar, hogy ő jobbat érdemel egy k*csögnél...
2011. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló. Kifejtenéd lédszíves bövebben?
2011. jan. 12. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy viselkedik, mint egy ribi, tehát nem bizonyítja, hogy őt nem csak kihasználni érdemes.
2011. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó itt inkább az van h a csaj használja ki h a pasi bele van zúgva és ezért önző módon féltékenykedik miközben neki mindent szabad. hol van itt a csaj kihasználva??
2011. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahol panaszkodik, hogy minden pasi szemét.
2011. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
áhhh nem emberek ájj nagyon férre értitek. a Barátnöm igen is szeret engem rengeteg dolgát adta fel értem csak velem van nemtelik el nap, hogy 20szor elmondaná hogy szeret karkötöket csinálnekem vigyáz rám és gondoskodik rólam . ez a kérdés a vitás esetekhez fűzödik (elnézést ha valamit félre írtam)
2011. jan. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!