Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőket nem érdekli a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket nem érdekli a pasi anyagi helyzete ismerkedéskor, akkor miért kérdezik meg egyből hogy mivel foglalkozom?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
És a pasik miért kérdezik egyből, hogy mi a foglalkozásom? Amúgy meg, próbálnak beszélgetni, ismerkedési fázisban még nehezebb témát találni.
2015. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert kíváncsiak rád és érdeklődnek irántad? Miért kell mindenben a pénzéhességet látni, ott is, ahol nincs.
2015. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
ugyanazért amiért fiatalon megkérdeztétek egymástól, hogy melyik iskolába jársz, talán pont ebből a témából alakul ki egy nagyobb beszélgetés :D 24/F
2015. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ismerkedéskor írta nekem egy pasi, hogy imád vezetni, mire én megkérdeztem milyen kocsija van. Na amit én kaptam érte, hogy milyen pénzéhes pi...csa vagyok. Többet nem is beszéltem vele.
2015. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Azért nert érdekli őket az anyagi helyzeted, csak ezt nehéz bevallani. Ez nem azt jelenti hogy k_rvák... csak van egy tervük, amihez kell egy társ, aki bizonyos anyagi képességekkel is rendelkezik. Ha te éreznél késztetést arra hogy gyereket szülj záros határidőn belük, te is ösztönösen anyagias lennél.
2015. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Tőlem is meg szokták kérdezni, én is meg szoktam kérdezni azoktól, akik iránt érdeklődöm, nem csak azoktól, akikben a potenciális eltartót látom. Ez egy olyan kérdés, mint a mi a hobbid, hogy töltöd a szabadidőt, van-e testvéred, stb.
2015. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

ha a pasikat nem érdekli, hogy a nő diplomás legyen, miért kérdezik meg ismerkedéskor hogy dolgozom vagy tanulok? és miért kérdeznek rá arra, hogy mit tanulok?


ez simán az ismerkedés része. az ember napjának (jó esetben) 1/3adát munkával tölti, ébren töltött idejének nagyobb részét. persze, hogy érdekel, mivel foglalkozik, mit csinál ebben az időszakban. nem a pénz miatt- az embert akarom megismerni ezáltal.

2015. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán mert meg akarnak ismerni???
2015. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha pénzed után érdeklődne akkor kb ezt kérdezné.És jól keresel?
2015. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert nagyon is érdekli őket!

Csak cicomázzák a szart, hogy a belső értékek a fontosak nekik.

Valójában a végtelenségig primitívek!

Amit úgy neveztek el maguk között szép szóval, hogy biztonság!

2015. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!