Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az mit jelent ha egy pasi...

Az mit jelent ha egy pasi félénk ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 10:30
1 2
 1/13 vicr4m ***** válasza:
Nem elég tapasztalt, fél az elutasítástól, nincs elegendő önbizalma, saját magát alul-, Téged pedig felülértékel. Néhány kedves szóval, dícsérettel, apró bókkal ezen könnyedén tudsz segíteni.
2014. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pontosan, ahogy az előtte szóló mondja, tudom mert én is ilyen voltam... :D mondjuk 1-2 szó nem lesz elég, kis türelem, de majd oldódik szépen lassan ahogy egyre jobban megismeritek egymást
2014. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem elég bátor
2014. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Találkoztam már hasonlo tipusu pasival de valahogy ugyérzem hogy nincs nyertügyem nála mert nem vagyok az a nyakbaugro tipus .
2014. nov. 24. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Igazából jelentős tévedésben vannak az előttem szólók, mert egy ténylegesen félénk ember sokkal jobban fél a sikertől, mint az elutasítástól. Utóbbi egyfajta megkönnyebbülést is jelent számára, hiszen nem kell ismeretlen vizekre eveznie. Ezért is van, hogy kulcsmomentumokban nem mer lépni, mert nem tuja, mi fog történni, ha megteszi.


A kérdésre a válasz pedig ebben rejlik. Azt jelenti, hogy nem fogja megtenni a szükséges lépéseket, amikor kellene. A legtöbb esetben ez már az első lépést, a kapcsolatfelvételt jelenti, de ha ez mégis megtörténik, nem feltétlenül hív randira, nem tudja, mikor érjen hozzád, de ha tudja, akkor se teszi meg. Lehet ezt még fokozni még intimebb helyzetek felsorolásával, de addig már bőven nem jut el a dolog.

2014. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem az önbizalomhiány csak azoknál jelentkezhet akik átlag alatti adottságokkal rendelkeznek.Pl kicsi pénisz, elhízottság, csúnya arc leginkább ez a három miatt van.
2014. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha nem teszi meg akkor soha nem fogja megtudni ha tudom elöre hogy elfogok esni akkor fel sem állok ez ilyen .
2014. nov. 24. 11:34
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget.
2014. nov. 25. 09:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Tegyél meg te néhány lépést. Most én is így vagyok, a pasi félénk, így én kerestem meg, majd szépen lassan nyitni kezdett felém. Viszont figyelni kell, mert amikor kicsit bátrabb lett azt hittem, hogy akkor már minden rendben lesz. De miest nem biztattam, hogy nyugodtan közeledhet felém, máris megint félénkebb lett... =/

Gondolom attól félnek, hogy meggondoljuk magunkat.

2014. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hat megirtam neki hogy többet érzek mint barátságot és megprobálhatjuk de arra is csak azt irta hogy talán . Néha rám ir de nem viszi tulzásba.
2014. nov. 26. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!