Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel valami jó kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel valami jó kis extrém helyen akarjuk csinálni, mondanátok ilyen helyeket?

Figyelt kérdés
Olyan 10 hónapja ismertem meg őt,már többször együtt voltunk,de már unjuk mindig az ágyat.Valami izgalmasabb hely kéne.Jön a jó idő,pl kint az udvaron vagy a teraszon mennyire jó ötlet?

2015. ápr. 16. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
istálló
2015. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Buszon
2015. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
este parkban
2015. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:

Kinek az udvarán vagy teraszán? Szülői háznál kellemetlen!:D A terasz magason van, szerintem unatkozó idős nénik simán feljelenthetnek, udvar esetében meg a környező magas házakból szintén. Meg ezt nem épp nevezném "extrémnek".:D Ha tudod hogy meglátnak a saját házadba az ciki (lakhelyedre kopogtatnak), ha tudod hogy nem látnak meg akkor az még mindig otthon van..:P


Elég sok strandon van pl közös öltöző, vásárlásnál próbafülkék, meg igazából...


Szerintem extrém helyen csinálni pont arról szól, hogy nem tervezed előre, hanem őrülten megkívánjátok egymást. És meg kell oldani, beindul a kreativitás találtok egy úgy ahogy eldugott helyet és élvezitek a pillanatot.. Nekem ekkora tervezéssel hétköznapi lenne, pláne a saját házunkban, csak kint a teraszon...:)

2015. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vasúti sínen az alagútban
2015. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Autópálya kellős közepén?? :DD
2015. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erdő, magasles
2015. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kőbányai metróállomás lejáratánál. Ott sok járőkelő van de már megszokták a szexelő párokat mert ott sokan csinálják és már filmet is forgattak ott.
2015. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!