Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért köszönget állandóan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszönget állandóan és miért lájkolja a képem, ha a barátnőmmel beszélget?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel igazából még nem beszélgettem, csak látásból ismerjük egymást. Az egyik barátnőmmel úgymond 'kavarnak', vagyis 1-2 buliban csókolóztak, aztán még párszor, de nekem úgy tűnik, hogy a fiú nem akar a lánytól semmit, mert se randizni, se kettesben nem akar találkozni a barátnőmmel, ő viszont akarna többet. A csaj meg akarta beszélni, hogy akkor járnak-e, de a fiú csúnyán elutasította, hogy egy másik lányba szerelmes, viszont a lány továbbra is reménykedik, hogy összejönnek..

Van egy tényleg csúnya lány (mások szerint is), akiről tudja a fiú, hogy bejön neki, és hallottam, hogy hülyíti szegény lányt, de nem jön össze vele sem.

Velem még sosem beszélt, bár egy ideje már feltünően köszön nekem mindig, valamikor mosolyogva, meg a fb-n is lájkolgatja az összes képemet, és ezt nem tudom hova tenni, holott akkor a barátnőmnek a többi barátnőjével is csinálhatná ugyanezt. Vagy ha csak szórakozik, mire jó ez neki?


2015. márc. 26. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kerüld a srácot! Igazi pötsfejnek tűnik.
2015. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!