Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek a rövid vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek a rövid vagy a hosszú hajú lányok tetszenek jobban? És miért? 17/L.

Figyelt kérdés
Kort is írhattok.
2015. ápr. 16. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mi áll neki jobban. Inkább hosszú haj párti vagyok de van olyan ismerősöm akinek viszont a vállnál hosszabb nem állna jól. 25/F
2015. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hosszú!

A rövid az olyan lezbis :P

2015. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

24f

szeritnem hosszú, és azért hogy a lány nyaktol felfelé is lánynak látszon. ezt szoktam mondani ami elég nyers.


de érthetően is elmondom: a nőknek nagyon fontos hogy a szemeiket kiemeljék, és erre nem a smink a legjobb megoldás, hanem ha a hosszú hajuk körbe folyja az arcukat (ha sötét a haj) akkor a szemeiket is nagyon ki emeli. Nekem már nem 1x bizsergett már be a farkam durván egy ilyen lány szemeitöl mikor rámpillantott. ez a tuti

2015. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hosszú, szerintem az a nőies! 20F
2015. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Néha van olyanom, hogy kifejezetten "jól esne" egy rövid hajú csaj. Persze nem ilyen 1-3 centis hajjal, az annyira rövid nem szép.... 20/F
2015. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A szexi, érzéki nők tetszenek!

37 F

2015. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mármint a haj körbe fogja*

elnézést kérek! elgépeltem...

amúgy a szemfesték se hátrány, de a haj az elsődleges :)

még azt mondom kicsit se gond ha egy nő csak jó fizura + szmfestékkel tudja elérni a sexy tekintetet. de ha így se akkor az jó fika

2015. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem taszít a rövid. Még akkor is, ha szép. Nekem valahogy alap a hosszú.

20/F

2015. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a hosszú jön be, és konkrétan amikor hullámosra van csavarva :P nemtudom megmagyarázni, de engem a rövidhaj taszít :/ 16/f
2015. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint még mindig a hosszú hajat kedvelő srácok vannak többségben, megnyugodtam:D
2015. ápr. 16. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!