Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a férfiak, ha aranyosnak nevezik őket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy sokan kikérik maguknak.

2015. ápr. 16. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert bevillan a vörös friendzone lámpa a fejükben xD
2015. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
48%
nekem ez olyan bu.z.is
2015. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem egy férfias jelző, gyerekekre szokták mondani, de aranyos, de cuki.

Lekezelő jelző bizonyos kor felett.

2015. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem akarnak dugni a lányok!
2015. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha például reggel mondom a barátomnak, miután együtt aludtunk, készül a napra.
2015. ápr. 16. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
De hát ha egyszer olyan aranyosak néha! :D Szerintem semmi rossz nincs ebben a jelzőben, én is gyakran gondolom meg mondom néha a barátomnak is, hogy az. Nem tudom, miért tartják olyan rossznak ezt egyes férfiak, nekem nem is kellene olyan férfi barátnak, aki sosem aranyos, ha meg az, akkor miért ne mondhatnám? :O
2015. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Én is utálom. A 11 éves unokaöcsém aranyos, de én hadd ne legyek már az!


Férfiatlan.


Ha a párod (akár ébredés után, akár elalvás előtt) kikéri magának, inkább hagyd el ezt a szokást.

2015. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom #3-hoz. A férfi agyban nem éppen az villan be, hogy a páromnak én vagyok a tökéletes férfi, és férfinak lát.

Inkább valaminek (mindegy minek) de nem férfinak. És ezt bizony nem szeretjük érezni, nagyon nagyon nem.

Úgy dícsérd ami a férfiagyban is úgy kong vissza ahogy a tiédben :) Pl: milyen jópasim van nekem, vagy hasonló :)

2015. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!