Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismertek olyan szépnek...

Ti ismertek olyan szépnek tartott, vonzó, szexi csajt, akinek valamiért bejönnek a törékeny testű, cukinak, aranyosnak, tini fiús képűnek tartott fiatal fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés
Én már találkoztam ilyen lánnyal, de kiváncsi vagyok más is tud ilyen lányról vagy van-e itt ilyen.
2013. júl. 18. 19:52
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
azt a fajtát akiről te beszélsz,mi férfiak csillámpóninak hívjuk és akiknek tetszik azok a bi-hajlamú nők,de általában nekik is csak addig érdekes amíg egyszer össze nem bújtak vele,ha huzamosabb ideig együtt maradnak akkor valószínű csak a pénz miatt,mert ez a fajta elég gyengus az ágyban és mindenhol lezúzzák,nem nyújt biztonságot a nőnek.
2013. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi? Törékeny testű egy srác? Én vékony vagyok, nem törékeny testű, a b@z@k törékeny testűek. És amúgy tengernyi van belőle, manapság ezt szeretik a csajok!
2013. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a tini fiúsakat én is csípem
2013. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha ilyen leirást irnék magamról akkor a végén elolvasnám és felvágnám az ereimet.
2013. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát, mások szerint "gyönyörű vagyok".. Szerintem meg átlagos.. Na mindegy...

"cukinak, aranyosnak, tini fiús képűnek tartott fiatal fiúk, férfiak" eddig minden szép és jó.. De "törékeny testű"???

Én sem vagyok egy nádszál, van mit fogni rajtam (ez alatt annyit értek, hogy "jól áll nekem az élet" - magyarul 80 C-s melltartó kell.xd, de 170/71 adottságokkal rendelkezve nem vagyok kövér(izmos vagyok inkább)...

Én inkább egy szálkásabb(ha kell akkor babapocakos) fiút/férfit választanék... Ha nálam vékonyabb a srác(vagy kisebb az izomzata), félnék, hogy összetöröm, ha erősebben megölelem. :D Ja.. Azt kifelejtettem, hogy 4 éve thai boxolok, és 8 éve kosarazok. :D

L/17

2013. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, ezt a körülírást, dobtam egy hátast...másrészt ne haragudj meg, de az ilyen srác nem férfi még. Én sem vagyok valami nehéz, 70 kg, de soha nem hívnám magam "cukinak", meg "törékeny testűnek". Szedd már össze magad!
2013. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a vékony, nőiesebb alkatú fiúkat, de persze ez csak külsőség, és igazából, lehet egy pasi bármilyen vonzó külsőleg, ha a lelke/személyisége nem jön be, akkor nem fog érdekelni.

És ez igaz fordítva is. Legyen macis, vékony, sportos, bajszos, nem bajszos, férfias, kisfiús, ha belül minden oké, és a személyisége lenyűgöz, akkor a külsőség mit sem számít.

2013. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!