Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem közelítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem közelítenek a fiúk?

Figyelt kérdés

Igen, tudom,erre a legkézenfekvőbb válasz egy gyakoris szerint,h "csúnya vagy,te jány":D .

A külső is szempont,ez egyértelmű,meg az első benyomást az adja meg legfőképp (még nem beszélünk), úgyhogy szerintem nagyon álszent dolog azt mondani,hogy a külső nem számít.

Egy képet ad,igenis számít,de nem rossz értelemben írom ezt,h csak a kockahas stb..valakinek meg az nem tetszik..na de ez már egy másik téma:D


Az én külsőmre rátérve..nem sorolom magam,se a hú de szép,se a hú de csúnya kategóriába sem. Nagyjából elégedett vagyok magammal,önbizalmam nincs a topon, de igyekszem.


Itt gyakorin,még korábban kikértem a ti véleményeteket ,nem ebben a kategóriában..a külsőmről.

Meglepődtem, alig kaptam negatívat, a többség pozitív véleménnyel volt rólam.

Így ,ha mondhatom,a külsőt,mint okot,kizárnám.......



Rátérve arra,amit írtam az elején,h a külső az első benyomás miatt fontos.... akkor hogy is van ez?

Elvileg jól nézek ki, de mégsem közelednek annyira a fiúk?

Persze van,aki közeledik, de úgy vettem észre ,hogy helyfüggő a dolog.... bulis helyeken általában.


19L


2015. ápr. 17. 00:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudom megmondani sajnos nem ismerlek se belül se kívűl! bírom az ilyen kérdéseket amelyre lehetetlen válaszolni
2015. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nincs jó kisugárzásod. Elérhetetlennek tűnhetsz, vagy flegmának, vagy esetleg beképzeltnek is. Lehet, hogy hiányzik belőled az a kislányos báj, ami minket férfiakat igazán beindít. Angyali tekintet, bájos mosoly, természetesség, görcsök és színészkedés nélkül.
2015. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2-es elgondolkodtató a válaszod,köszönöm :)
2015. ápr. 17. 00:32
 4/22 anonim ***** válasza:
Mosolyogj sokat. A kisugárzás nagyon fontos, a már messziről kedvesnek tűnő lányokat egyértelműen gyakrabban szólítják le. Amúgy képet tudsz még egyszer küldeni? Már ha így felvetetted, kíváncsivá tettél. :D
2015. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 MolotovPunk ***** válasza:
Nagyjából a kettes írta le jól.
2015. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok minden lehet... legfeljebb egy beszélgetés során lehetne kideríteni.
2015. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen,ezt szokták is mondani,hogy mosolyogj...

Csak most őszintén,mikor egyedül megyek az utcán,pl sietek a vonatállomásra,akkor hogy jön ki az,h mosolygok?:D

Vagy akárhová menet egyedül...hát nem tudom,ez a mosolygós dolog gyakorlásra szorul.


Képet nem szeretnék már magamról küldeni, így légyszi ne is kérjétek többen.

2015. ápr. 17. 00:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Egy mosolyra mindig van idő, és hely. Nem kell hozzá indok Szívem. :D
2015. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ó,Májam, értelek én ,csak vannak egyes helyzetek,amikor egy mosoly által inkább furának néznének ,mint egy pozitív személynek jó kisugárzással:D
2015. ápr. 17. 00:47
 10/22 A kérdező kommentje:

a privát üzikre nem írok vissza,ha nem haragszotok.

de itt beszélgethetnénk :D

2015. ápr. 17. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!