Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem közelítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem közelítenek a fiúk?

Figyelt kérdés

Igen, tudom,erre a legkézenfekvőbb válasz egy gyakoris szerint,h "csúnya vagy,te jány":D .

A külső is szempont,ez egyértelmű,meg az első benyomást az adja meg legfőképp (még nem beszélünk), úgyhogy szerintem nagyon álszent dolog azt mondani,hogy a külső nem számít.

Egy képet ad,igenis számít,de nem rossz értelemben írom ezt,h csak a kockahas stb..valakinek meg az nem tetszik..na de ez már egy másik téma:D


Az én külsőmre rátérve..nem sorolom magam,se a hú de szép,se a hú de csúnya kategóriába sem. Nagyjából elégedett vagyok magammal,önbizalmam nincs a topon, de igyekszem.


Itt gyakorin,még korábban kikértem a ti véleményeteket ,nem ebben a kategóriában..a külsőmről.

Meglepődtem, alig kaptam negatívat, a többség pozitív véleménnyel volt rólam.

Így ,ha mondhatom,a külsőt,mint okot,kizárnám.......



Rátérve arra,amit írtam az elején,h a külső az első benyomás miatt fontos.... akkor hogy is van ez?

Elvileg jól nézek ki, de mégsem közelednek annyira a fiúk?

Persze van,aki közeledik, de úgy vettem észre ,hogy helyfüggő a dolog.... bulis helyeken általában.


19L


2015. ápr. 17. 00:28
1 2 3
 11/22 Fish1 ***** válasza:
Az önbizalmad nincs a topon, ezért. Ez kifelé is látszik, többek között ez is adja a kisugárzást.
2015. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ettől tartok,de valószínűleg ez így van..
2015. ápr. 17. 00:56
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Csodálkozol, hogy nem közelítenek a fiúk, de a privátra, ami értelmes, nem válaszolsz. :D Nincs több kérdésem :P
2015. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ja,hogy akkor érezzem magam rosszul amiatt,hogy az itteni gyk-s fiúk privát leveleire nem válaszolok ,mert így elesek a sok ismerkedő fiúkától:D

hm, hát emiatt nem fogom magam rosszul érezni.

persze vannak itt értelmes,meg jófej fiúk is, de ezt nem kell összefüggésbe hozni azzal,hogy felém miért nem közelítenek a fiúk:D

2015. ápr. 17. 01:06
 15/22 anonim válasza:
na dobj csak meg azzal a senem hude csunya se nem hudeszip kipeddel , majd en velemenyezek
2015. ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Sztem az a baj hogy akinek tetszel azzal nem foglalkozol. Mert a külső alapján valogatsz.
2015. ápr. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos,hogy veled van a gond.Nagyon sok fiú nem tud megismerkedni a lányokkal.Nekem Sosem okozott gondot,pedig nem vagyok"ideális-tökéletes"pasi,de a környezetemben sokszor látom,hogy túl nagy a félsz bennük.Nincs mit tenned,finoman jelezned kell,hogy nyitott vagy az ismerkedésre.Számtalan módja van.Sok sikert😊
2015. ápr. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%
Sztem vedd le a c4-et magadrol, es ne mondogasd annyira sokat allah nevet
2015. ápr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
igen ..mostanában tényleg sokat emlegettem Allahot... megfogadom a tanácsod,most már odafigyelek:)
2015. ápr. 17. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!