Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet véletlenül megcsóko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet véletlenül megcsókolni valakit?

Figyelt kérdés

Ma megcsókolt a fiú barátom közös programunk után, néztem rá értetlenkedve és azt mondta nem akarta, véletlen volt.

19/L


2015. ápr. 17. 16:02
 1/5 CptTomato ***** válasza:

Elbambult, vagy akarta képzeletben de nem akarta megtenni.....stb millió egy féleképpen lehet....

Ez nem olyan mint amikor véletlenül mesztelenre vetkőztök gumit húztok és 45perc után kiszakad azután pedig 3as ikrek lesznek belőle...

ritkán de előfordul :D

2015. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szűz Mária! Ja amugy a kérdésre válaszolva, akar vmit! Es nem csak szexet
2015. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy leírtad nem véletlen volt az a csók:D

Nekem strandon volt olyan, hogy egy ismeretlen fiú hátúlról átölelt és megpuszilt.. Én meg csak álltam és néztem rá értetlenűl..:D de utána kiderűlt h azt hitte h a barátnője vagyok mert neki is olyan fürdő ruhája volt mint nekem xd L

2015. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg puszit akart adni, csak rossz felé fordította a fejét?
2015. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Majdnem velem is megtörtént ilyesmi. Nem voltam hozzászokva, hogy lánytól puszit kapok. 2-3 napot egyhuzamban együtt voltam az akkori barátnőmmel. Aztán mentem melózni és az egyik munkatársnőmet majdnem lesmároltam puszi helyett. Automatikusan a szája felé mentem. Jót nevettünk rajta és ment minden tovább. :D
2015. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!