Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem útáljátok még ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem útáljátok még ezt a facebookot?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt egy másik városból,és bejelöltem őt facebookon már többször is találkoztunk és azok a gyökér,idétlen,komolytalan osztálytársaim látták facebookon,hogy "xy mostantól xy ismerőse lett".Aztán másnap kérdezősködtek hogy honnan ismerem,mikor nem is egy városban élünk.Ezek a gyökerek meg szerintem bejelölték.Én meg nem szeretném,hogy beszéljenek vele,mert tudom hogy milyenek a haverjaim.Tetszik egy csaj és máris elkezdenek faggatózni."Mi a neve?,Hogy hívják?".Mikor lesz már vége a facebook-nak???Anélkül is lehetne tartani a kapcsolatot.

2015. ápr. 17. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég töröltem magam!
2015. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem a Facebook a hibás,mert sok az idióta ember.Lehet jó dolgokra is használni az oldalt,nem úgy,mint egyesek,akik ott élik szánalmas,tyúkszaros életüket.
2015. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már egy éve fel se járok
2015. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én velem is volt hasonló szitu kb 2012-ben. Én nem megutáltam, hanem meguntam. Újév után felfüggesztettem magam. Aki akar elér viberen.

Amúgy meg ha az ismerős listád úgy állítottad volna be hogy csak te lásd akkor nem lenne ez.

2015. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A sok hülye "páwa", meg swagyolo baromságok miatt már vagy 1-2 éve nem használom a facebookot. Megútáltam, pedig milyen jó volt még 3-4 éve...

Tönkretették a nokedlik ezt is.

2015. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De, én is útálom. De amúgy igaza van a 2-esnek.

Nem a fb a hibás. Nagy hatalom idióták kezében mindig romboló hatású. (fb-on a kommunikáció és információ szerzés könnyedsége)

2015. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ezek az "osztálytársak" kimondottan szánalmasak.Egyik haveromnak van 1300 ismerőse,annak a felét szinte nem is ismeri személyesen.Mindig azt mondom,hogy az a kib@..ott facebook nem társkereső.Élőben próbálkozzanak.
2015. ápr. 17. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább az idióta ismerőseidet szelektáld, a facebook önmagában csak egy lehetőség, még akár hasznos is lehet.
2015. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
arról még nem hallottál h a "friending activity"-t le lehet szedetni a newsfeededről? és az ismerőseid is lehetnek privátok (ok, kivéve a közöseket). Aki meg szemétkedik veled az FB-n, azt oltsd le és töröld le a p*csába. Ne legyél már ilyen tehetetlen, ember!
2015. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem,mi nem "útáljuk"
2015. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!