Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Adott 2 lány, felruházva olyan tulajdonságokkal, amilyenekkel csak akarjátok. Az egyik lány szebb, a másik okosabb. De hangsúlyozom, ez nem azt jelenti, hogy az egyik csúnya, a másik pedig buta. Csak az egyik ebben jeleskedik jobban, a másik abban. A szép is okos, és az okos is szép. Melyiket választanátok?

2015. ápr. 17. 17:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az okosat. A szépség elmúlik, az okosabbal viszont később is jókat lehet beszélgetni :)
2015. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Én az okosat választanám, mivel a szépsége úgyis magától jön, ha jól érzem magam vele. És mivel számomra ez egy átlagos lányt is széppé tesz (a szememben legalábbis), egyértelműen inkább okos legyen mint szép.

De ha a kettő együtt jön, mint ahogy a kérdező is értette, úgy a legjobb.

2015. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

De nem értitek, hogy a szép is okos?

Nincs kép, ez csak elmélet.

4-es, még mindig nem értelek, ha olyan tulajdonságokkal van felruházv a lány, amilyenekkel akarod, ilyet nyilván nem tenne. Ha pedig ezt annyira figyelmen kívül akarod hagyni, miért gondolod, hogy a szebb lépne félre? Ugyanakkora valószínűséggel teheti ezt meg a másik lány is.

2015. ápr. 17. 18:11
 14/26 A kérdező kommentje:
A szép is okos és az okos is szép. Csak az egyik lány egy picit okosabb a másiknál, a másik pedig egy picit szebb.
2015. ápr. 17. 18:13
 15/26 anonim ***** válasza:
Amelyikkel jobban egy hullámhosszon vagyok
2015. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A szebbet.
2015. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
mutass kepet ugy konnyebb valasztani
2015. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor másféleképpen közelítem a dolgot...

Ha tegyük fel, hogy egy buliban vagyunk és ott ismerem meg az említett két lányt és tegyük fel nekem is az a szebb lány, akit te is szebbnek tartasz (szépség relatív), akkor nyilván azon a lányon akadna meg a szemem és próbálnám becserkészni. Ha tegyük fel összejön a dolog, akkor nyilván elkönyvelem könnyen kaphatónak, ha meg látom, hogy nincs meg a vibrálás nekem hideg kő nem kell, majd más felolvasztja, ha akarja.

Ha mindkettőt ismerem, akkor viszont azt választom, amelyikkel jobban érzem magam és akire többet gondolok ha nincs velem, ilyenkor már a szépség és az okosság már nem is érdekel.

Remélem ebbe már nem kötsz bele. :D

2015. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem, ebbe nem kötök bele, de először nem ezt mondtad :D

Leszögezted, hogy az okosabb kell, mert a szebb biztosan 1 r*b@nc (amit ebben a kommentedben is hangoztattál, de inkább már nem mondok semmit, úgy sem leszünk egy véleményen).

2015. ápr. 17. 18:27
 20/26 anonim ***** válasza:
De kérdező, pontosan értem, és akkor is az okosabb kéne
2015. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!