Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Van egy rendes ám szegény családból származik 17 éves lány. Aztán megismer egy 28 éves átlagos kinézetű férfit. És a férfi a lányt pénzeli telefon, ruhák és minden. A férfi ezért csak annyit kér a lánytól hogy szeresse és lakjon vele. A lány ezt megteszi. Mi a véleményetek erről? A férfi használja ki a lányt vagy fordítva?

(Nem én vagyok a történet szereplője)


2015. ápr. 18. 00:44
1 2
 1/12 TallandThin Boy ***** válasza:
93%

Hogy eladta magát az ördögnek.


Na viccet félretéve azt, hogy hozott egy döntést és megpróbál kitörni a rossz körülmények közül, még, ha nem is a legjobb módon. Egyébként nem ítélkezem, mindenki azt csinál amit akar.

2015. ápr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem illenek össze ha a pénz diktál
2015. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a 28 éves én vagyok, akkor minden a legnagyobb rendben van. :)
2015. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit tesz meg a lány? Miért teszi a lány???????? (Ha nem te vagy a történet szereplöje azért tudod a választ, vagy csak feltételezed???)
2015. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:

ők fordítva kezdik a kapcsolatot

még jó is kisülhet belőle

hisz mások az elején lové nélkül szeretik egymást ,majd a csak a lóvé tartja össze őket

2015. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindegy, hogy tényleg szerelem is van, vagy csupán "anyagilag támogatja".

Mondjuk egy 30 éves férfi mit akarhat egy középiskolástól szerelem terén...

2015. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, hogy egymást használják ki.
2015. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a lányt nem tartom gáznak, a fiút annál inkább.
2015. ápr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#4: A lány egy közeli ismerősöm. Minden kérést megtesz a férfinak. Csak magában "elnyomja" azt a tudatot hogy pénzért teszi. Nem vallja be magának. A pénz elvette az eszét..
2015. ápr. 18. 00:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez így működik. Van aki ezt már házasságnak nevezi...
2015. ápr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!