Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fájdalmas a szex már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájdalmas a szex már több mint egy év után is?

Figyelt kérdés
A barátommal már 16. hónapja vagyunk együtt. A 3. hónapban kezdődött egyik napról a másikra az, hogy behatolás közben a hüvelybemenetemnél olyan erős, szúró,égő érzést érzek, ami lehetetlenné teszi az együttlétet. Amikor volt együttlét utána a hüvelybemenetemnél feldagadt annyira hogy az ülés is fájt, de annyitól is felszokott dagadni ha csak az orvos megvizsgál. Lényegében nincs szex már jó egy éve, természetesen máshogy megoldjuk a dolgokat de sajnos voltam már nem egy nőgyógyásznál, és írtak fel krémeket, antibiotikumokat, kúpokat. De egyszerűen a szervezetem semmire nem reagál. Folyásom az minden nap van ( nem tudom ez mennyire normális) ilyen nyálkás trutyis az állaga, sárga vagy fehér színű és bűzös szaga van, semmilyen halszagú vagy más fajta szaga van csak egyszerű gombás szaga van. Már nagyon zavar ez is. Mostanában kezdődött el az, hogy viszket is, és eléggé kellemetlen. A barátomat is kivizsgálták elég rendesen, de nála nem találtak semmit sem, de azért az orvos írt fel neki egy gyógyszerkúrát, hogy azért 1000%-ban biztosak legyenek abban, hogy nincs semmi baja, mert ha lenne ez a gyógyszer kipusztította volna a baktériumokat is. Ő előtte sosem voltak ilyen panaszaim. Nem tudom, járt e valaki hasonló cipőben ! Előre is köszönöm a válaszokat!

#viszketés #szúró #égető érzés #fájdalmas együtt lét.
2015. ápr. 18. 11:24
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Másik orvos?
2015. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
voltam már sztk-ban két orvosnál, majd elmentem magán doktorhoz ez a második magán orvosom.
2015. ápr. 18. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gombás szagú a punad nagy valoszinuseggel gombás vagy. Sejttenyeszetet csináltak kenetbol nálad?
2015. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csináltak és minden rendben van.. a lelet szerint.
2015. ápr. 18. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Menny el a lehető legtöbb orvoshoz es vizsgaljon meg mind. Ezek mar extrém durva tünetek :((
2015. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet h latexallergia vagy vmi más allergia?
2015. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért szexeltek ha neked faj?

nagy valoszinuseggel bena a palid. vagy valami nogyogyaszi problema esetleg.

barmi is. addig ne sexeljetek mig meg nem oldodik.

lehet baj is belole!

2015. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!