Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ilyen női logikás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ilyen női logikás dolog? Ha igen, akkor miért kell sok nőnek/lánynak mást mondania, mint amit akar?

Figyelt kérdés

Egyik lány barátom, X mondta, hogy szerinte az a lány (Y) női logikával próbálkozott, aki tetszik nekem és akibe szerelmes is vagyok. Az volt, hogy elmondtam Y-nak, hogy féltem, mert nem vagyunk olyan közel és nem vagyok mellette. Ekkor Y lehordott, hogy nem kell őt félteni meg nélkülem is tud vigyázni magára. Másnap mondta Y, hogy el fog menni egy pár hétre síelni és kérdezte, hogy fogok-e rá gondolni. Ezután mondtam neki, hogy tegnap már elmondtam a véleményemet. Aztán mondta, hogy én is fogok neki hiányozni. (Szerintem ez egyfajta bocsánatkérés lehetett a részéről.)

Erre mondta X, hogy szerinte Y azt akarta, hogy féltsem és gondoljak rá sokat és óvjam őt. De ha így is van, akkor miért kell kavarni? Miért nem lehet egyenesen megmondani? Annyira nem értem az ilyet...



2015. ápr. 18. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nőből van, mit vársz?
2015. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem itt egyetlen logikai kavarás van az a tied.
2015. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
A nők és a logika az 2 külön dolog alapból.
2015. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Szép is a gyerekszerelem. :)
2015. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!