Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír rám minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám minden egyes percben/ ha pár óráig nem voltam elérhető, egy fiú barátom? L/19

Figyelt kérdés
Picit zavar, hogy ennyit keres, pedig személyesen is találkozunk gyakran. De ha már meglátja, hogy elérhető vagyok, rögtön ír, meg akkor is, ha nem vagyok fenn egész nap. Mindig csak azt kérdezi, hogy mit csinálok, milyen napom volt, ilyenek, de zt egy nap kb. 5x.
2015. ápr. 18. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem utálhat vagy nem tudom.
2015. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tőlem egy fiúhaverom kérdezi meg minden egyes nap (ha látja, hogy elérhető vagyok), "mi a helyzet?".

Vagy unatkozik vagy nagyon, nagyon tetszel neki vagy mindkettő. Esetleg szereti tudni éppen mit csinálsz mert sokat jársz a fejében, stb.

2015. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h próbálja adni a "valakit" de igazabol fel.
2015. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!