Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg téma) A gumi nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg téma) A gumi nélküli orális szexnél mekkora a fertőzés esélye? Milyen betegség lehet belőle?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem meleg téma! Szopás az szopás, ugyanannyi esélyed van így elkapni betegséget, mint lánytól, vagyis tökmind1 kitől kapod! Kapcsolatban nálam evidens, hogy gumi nélkül, amúgy nem árt óvatosnak lenni!
2015. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer szoptam gumival de esküszöm szarabb íze van mint a spermának... Inkább csinálom nélküle
2015. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Valami szájbetegség előfordulhat! a tisztaság ápoltság fontos! Ismerek olyan középkorú hölgyet hogy csak a több napos túros farkat szereti leszopni mert kimondottan élvezte és jó ize volt neki! Persze én utálom az ilyent! De ha a férfi felkészül az orális szexre akkor egyen déli gyümölcsöt és finom koktélokat akkor a sperma ize jó és lenyelheti a csaj! Mellesleg amúgy is 40 fajta vitamin van a spermában és soha nem lesz influenzás ha lenyeli! Spermától nem kap betegséget csak a mocskos faroktól! Megbízható partnert kel választani és mehet a szopás nyalás! attól jobb nincs és élmény!Aki nem szereti le nyelni az kamu csak meg kell szokja nem kell különlegyeskedni undorítóbb dolgokat megeszik az ember ég a vegások is!Ne beszélve arról ha e élvezel a csaj szájában és spermáddal csókolózol vele játszás akkor megint fel áll a farkad hamar mert izgi és hosszu dugás áll kilátásban!Nem kel hominak lenni mert gondolom a saját spermájától nem undorodik senki ha a cuni szaftot is szereti mert az finom! Kölcsönös dolog ez! Ha egyszerre élveznek akkor megy simán!Gyakorlat teszi az embert! Hajrá orális szex!
2015. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a száj belseje fel van sértve akkor van esélye a HIV-nek. Fontos vagy lenyelni, mert akkor a baktériumok megsemmisülnek, vagy kiköpni.
2015. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Béla211 ***** válasza:
100%
elvileg 5% ha orálisan közösülsz valakivel. ezt egy szexuál fel világosító mondta. de igázából nem tudom ,hogy lehet ezt mérni.
2015. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!