Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha szoknyában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha szoknyában járok megbámulnak?

Figyelt kérdés

És nem mini, mert tisztában vagyok az adottságaimmal

kellemes térdig érő kék, vagy árnyalatai, kicsit bő, szóval ez a tipikus lenge szoknya

nyilván szépek a lábaim, mert futok, erre büszke is vagyok

De egyszerűen rühellem, zavar, hogy mindenki megnéz, mintha nem lenne természetes a szoknya


Tudom kicsit furcsa, de én sokszor azért nem járok szoknyában, mert előre rosszul vagyok, hogy ahol járok minden szem rám szegeződik, szeretek a középpontban lenni, de ez nagyon idegesít



2015. ápr. 18. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
De miért idegesít, örülj neki, hogy tetszel az embereknek. Mindenki, aki csinosan felöltözik, vállalja, hogy meg fogják nézni, részben ezért is teszi, hogy jól érezze magát attól, hogy csinos.
2015. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem miért csak szoknyában.., na mind1 biztos jól áll.:) Engem is mindig megbámulnak, pedig visszafogottabb vagyok, de engem vhogy nem szokott idegesíteni.:D
2015. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Érezd jól magad tőle.

Most sikerült úgy leírnod, hogy azt kívánom, bárcsak látnálak egyszer az utcán :)

2015. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
én túl minit választottam pénteken, minden szembejövő nézett rendesen, fiúknak majd kiesett a szeme és nem annyira jó : D
2015. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Persze, az jó ha a fiú aki udvarol megnéz, és szépnek talál

Viszont rühellem ha megnéznek, amúgy az utcán

egyszerűen rossz, nekem is sok barátnőm krvára alacsony és minit vesz fel, hogy megnézzék, nyilván

ha meg megnézik, akkor meg hlye fszok


de én azért veszem, mert kényelmes

2015. ápr. 18. 21:31
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, ne vegyél fel szoknyát. Nagyon sok kényelmes ruhadarab van, ne mondd, hogy csak és kizárólag ez a szoknya a kényelmes, mert ilyen nincs.
2015. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Persze, megint más, ha primitív, bunkó módon néznek. Az tényleg lehet kellemetlen érzés.

De én kifejezetten örülök annak, ha egy szép lányt látok. Jó gyönyörködni bennetek :)

2015. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A szoknya nekem a legkényelmesebb

és azért döntök inkább a szoknya mellet, mert szeretném tartani a régi szokásokat, miszerint a nők legtöbb idejükben szoknyában járnak

2015. ápr. 18. 21:52
 9/22 anonim ***** válasza:

Szoknyában megbámulnak?

Milyen nemű is vagy?

2015. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

igy is ugy is megneznek a fiuk.

no = lyuk. foleg igy tavasszal.

ha zavar. akkor ne jarj szoknyaba.

ha a kenyelem fontos. akkot sz*rd le hogy neznek vagy sem.

2015. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!