Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha szoknyában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha szoknyában járok megbámulnak?

Figyelt kérdés

És nem mini, mert tisztában vagyok az adottságaimmal

kellemes térdig érő kék, vagy árnyalatai, kicsit bő, szóval ez a tipikus lenge szoknya

nyilván szépek a lábaim, mert futok, erre büszke is vagyok

De egyszerűen rühellem, zavar, hogy mindenki megnéz, mintha nem lenne természetes a szoknya


Tudom kicsit furcsa, de én sokszor azért nem járok szoknyában, mert előre rosszul vagyok, hogy ahol járok minden szem rám szegeződik, szeretek a középpontban lenni, de ez nagyon idegesít



2015. ápr. 18. 21:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ohhh, szerinted
2015. ápr. 18. 22:00
 12/22 A kérdező kommentje:

Oké, leszarom, majd próbálok nem odafigyelni

És persze pontosan az az illető nem veszi észre akinek kellene :D

19 vagyok, a félreértések miatt és NŐ nemű

2015. ápr. 18. 22:02
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért van? Mert a férfiaknak tetszenek a szép női lábak. De szerintem erre te is rájöttél. :-)


"szeretek a középpontban lenni, de ez nagyon idegesít"


Én meg fordítva vagyok vele: egyáltalán nem szeretek a középpontban lenni, viszont ha a férfiak megnézik a lábaimat, akkor annak inkább örülök, mert egyfajta bóknak veszem.

2015. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Azért, mert manapság sajnos nagyon kevés lány hordja, ezért igazi színfolt egy csinos, szoknyás lány a sok uncsi farmeros közt. Ez pedig független a szoknya hosszától. Egy térdig érő szoknyát viselő lány legalább olyan szép és vonzó, mint egy minit viselő, sőt. :)

24/f

2015. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Igen és ez a baj, mi az hogy ritka

bezzeg 20 évvel ezelőtt a nőkön ha nadrág volt már kvázi megkövezték :)

2015. ápr. 20. 16:14
 16/22 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #15-tel.

Én is szoknyamániás vagyok, emellett mérsékelten rabja a formás női lábaknak (félreértések elkerülése végett: nincs lábfétisem, csupán "műkedvelő" vagyok).

2015. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nm szoktam foglalkozni velük. Füttyögjenek, kiabáljanak csak. Ahogy anyukám mondja: hagy nézzen azért van a szeme, amúgy sem az én farkam áll fel :D Amúgy meg ha gatyában vagyok, akkor is megbámulnak, ennyi erővel tápos zsákban is járhatsz..Ez van, fogadd néma bókként :)
2015. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
OK
2015. ápr. 30. 20:32
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
A mai társadalomban sajnos természetesnek számít a nők szégyentelen megbámulása. Félreértés ne essék, maga az érdeklődés persze természetes, de a normálisabbja szerintem azért odafigyel, hogy ne csinálja feltűnően. Én pl. tök kellemetlenül érezném magam, hogy ha valaki rajtakapna, hogy nézem, más meg még rá is játszik, hogy a másik észrevegye. Pedig a nézés is egyfajta kontaktusteremtés, ami egy bizonyos határon túl már tolakodás is lehet.
2015. jún. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Így van :)
2015. jún. 22. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!