Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jó szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó szerelmes idézet/szöveg ami a csajoknak naon tetszik?

Figyelt kérdés
aza helyzet h szakított velem a barátnőm ismeretlen okokból és nagyon szereti az ilyen verseket...és szeretnék neki küldeni pl sms-be 1 jót...de ha tudnátok segíteni abban hogy hogy béküljek ki vele azt is megköszönöm:)...lécci normláis válaszokat 15/F
2010. febr. 20. 22:05
1 2
 1/12 anonim válasza:

[link]


itt keress vmi jót.:D

soksikert.

2010. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt is kereshetsz: [link]
2010. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az uccsót én is ajánlom, nagyon szépek szoktak lenni!
2010. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

csókoltalak,öleltelek,ugy éreztem nekem te vagy a világ közepe,melletted minden szép volt..melleted minden jó volt..de végetért h miért nem tudom csak azt tudom szívem a mai napig érted dobog.


én nagyon szeretek idézeteket írni ha bár ez nem lett valami jó na m1 azért remélem segithettem.sok sikert :)

2010. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem vannak nagy kedvencek, és kábé veled egy idős vagyok, akkor gondolom, a lány is kb. ennyi idős.

Ebből csak azt akartam kihozni, hogy így talán tudok segíteni:DDDDDDD bár nem tudom, hogy aktuális-e még?!


" És mi az élet, ha nem az álom keresése? Az álomé, hogy v alaki azt mondja: igazából, teljes szívből szeretlek! "

"Mindig van egy személy aki nem számít hogy mit tesz vagy mit mond, és nem számít hogy hányszor okoz neked fájdalmat - nem tudod elengedni, hiszen annyira sokat jelent neked."

"

Valahol messze, valahol távol, valaki szíve teérted lángol.."

"Legboldogabb perce volt életünknek,

mikor csendben össze ért a szánk,

égő tüzet láttam én szemedben,

és a magány csendje vigyázott ránk." [bár ez picit furi]


S zivem titkát írom

E kis versbe neked,

R ád gondolok,

E zt sose feledd,

S hogy szívem mit kiván,

S oraim betüiben keresd!


"Elvitted tőlem a napot, a holdat és minden csillagot.

Többé szivárványt sem láthatok, nem mámorítanak illatok.

Nélkülük még elvagyok, de nélküled én meghalok."

[ez a legjobb, szerintem]


"Félek tőled, bár nem tudom miért,

égek tőled, szerelmes szívem tiéd!

Imádlak, bár nincs hozzá jogom,

várlak, téged de sajnos nincs rá okom!"


"Mit ér ezer szó, mely nem tőled, hallható. Mit ér a sok csillag, ha nem veled látható. Mit érnek az órák, mit érnek a percek, ha mindezek nélküled telnek."


"Megírom most Neked, hogy nagyon szeretlek, bárhova visz a sors, el nem feledlek. Messze vagyok Tőled, nagyon távol, de, ha szíved szeret, engem megtalálsz bárhol! "


"Meghal a remény és meghal a lélek, egyszer még sajnálni fogod, mi semmivé lett. Ekkor már késő, meghalt a lélek: Szeretlek Téged amíg csak élek..."


"Szeretnélek minden percben látni, hűvös alkonyatkor szívedbe zárni. Nem jössz, de oly jó várni, hazudni a szívnek, hogy ne tudjon fájni."


"Nyugszik a hajnal, pihen a táj, nem tudok aludni, mert valami fáj. Téged kereslek, utánad vágyom, mert nem hiányzott így még senki ezen a világon!"


"Nézz ki az ablakon, felhőtlen az ég, a vágyaim szállnak feléd. Arra gondolok, most milyen jó lenne Veled, és én vajon most hiányzom Neked?"


Csöndes éjszaka, ha elkerül az álom minden érzésemmel TE utánad vágyom! Suttog a némaság ábrándos meséket, mindig azt suttogják LÁTNI SZERETNÉLEK!"


egyébként, hidd el, néha az is nagyon sokat jelent, ha csak annyit írsz/mondasz, hogy Nagyon Szeretlek!

:)

2010. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...főleg az utolsónak;)
2010. márc. 7. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Baromi jó, hogy ahelyett, hogy a saját érzéseidet írnád le, másokét akarod. Nálam teli találat lenne. (Ez irónia volt csupán.)
2010. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Szétbaszlak,mint kezdő villanyszerelőt az ipariáram!"
2010. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen:)

Ha kell még, akkor írok:)

18:13-as voltam

2010. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ha írnál még privibe azt megköszönném:)
2010. márc. 8. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!