Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor ugy erzem nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor ugy erzem nem vagyok eletre valo. Hogy alljak fel?

Figyelt kérdés

Annyira szanalmas lett az eletem.

Annyi minden van amit mar nem birok el hogy kedvem sincs leirni.

Sulyproblemak, szeretet hiany, onbizalomhiany, egyedullet , es minden ugy ahogy van rossz, ezek a fo problemak de tenyleg durvabbak is vannak csak nem akarom kifejteni mert rettento hosszu

Egymas utan jonnek a problemak folyamatosan es nem tudom hogy allitsam ezt meg..

Regen mindig azt mondtak, hogy milyen mosolygos lany vagyok es vidam, de ma mar minden nap sirok itthon. Haza jovok , leulok es sirok.

Eszre vettek mar hogy befele fordultam, es nem keresem masok tarsasagat sem. Sokkal jobb itthon lenni egyedul, es egesz nap azt varom hogy itthon legyek.

Szerintetek ha "kiszallok" az megoldas?

Vagy mi lenne az?

Mert mar probaltam mindent szinte.

Eljartam tancolni, kikapcsolodni, ide-oda menni , de csak ideig oraig tart az a jo erzes utana megint visszaesem.

Nem vagyok az a feltunoen depresszios lany, inkabb magamban szenvedek..itthon

Sokszor csunya gondolataim vannak, de nem merem megtenni mert gyava vagyok :/ pedig lehet az lenne a legjobb. Ugy gondolom.


19/L


2015. ápr. 18. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami jó pszichológust próbáltál már? Vagy legalább feltérképezni, hogy mi a konkrét oka ennek az egész helyzetnek.
2015. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Meg azon is gondolkodtam, hogyha ilyen hiper erzekeny vagyok es ennyi problema alatt es utan ilyen gyenge vagyok akkor hogy fogok kibirni meg esetleg 50-60 evet? Tele csalodassal meg mindenfele rosszal?

Szerintetek van ennek ertelme igy?

2015. ápr. 18. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Az élet a halál része... de nem szabad siettetni...

Szerintem semmi más bajod nincs csak az hogy baromira egyedül érzed magad, mert lehet hogy a viselkedéseddel elmartad a barátnőidet... az ember társas lény és minél inkább magadba fordulsz annál inkább elsüllyedsz a szarban... élni pedig muszály, mert az életedet nem magadnak adtad, hanem mástól kaptad ezáltal semmi jogod nincs ahhoz hogy véget vess neki... :)

2015. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:

csak határozd el,hogy :igen


és fogadd el magad,ne keresd mindenben a rosszat

nem lesz egyszerű,de ha akarod meg tudod csinálni


menj el egy kórházba a kemóterápiás osztályra és mindjárt rájössz ,hogy te milyen szerencsés vagy

2015. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem martam el oket csak a sorozatos csalodasok meg szar dolgok miatt rosszul erzem magam, igy hogy az onbizalmam is megy el emiatt.

Es az a baj hogy folyamatosak ezek a dolgok es nem akarnak megszunni...

2015. ápr. 18. 23:21
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Amikor negatívan fogod fel a dolgok nagy részét, akkor még több jön. A pozitív dolgokat észreveszed-e? Ne mondd, hogy nincs, mert mindenki életében van, még ha apróság is.

Az önsajnálattal nem oldasz meg semmit.

Mit tettél eddig, hogy változzon a dolog?

2015. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!