Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon depis lettem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon depis lettem egy lány miatt, akit szerettem feleslegesen. Nem tudok már beszélni senkivel. Érdemes lenne elmennem egy k*rvhoz? Segítene valamin?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 00:27
 1/8 Toryy ***** válasza:
nem. Bár, attól függ, mi a célod. Csak percekig lesz jobb. Ráadásul utána még meg is fogod bánni
2015. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kurv-zni mindig érdemes, sőt kell is, kötelező!
2015. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezen a lehetőségen gondolkodok, csak én már a nők hozzáállásától vagyok kiborulva.

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy manapság a nőknek/lányoknak miért azok a balhés srácok kellenek, akiknek mindig valami gáz van a múltjukban. A csajok azt hiszik, hogy ettől lesz nekik biztonságuk?


A normális srácok ma már homokba dughatják a fejüket, nem fognak semmire sem menni, ha nem keménykednek egy kicsit.

2015. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak jobban akarom magam érezni, már senki nem tud jobb kedvre deríteni. Lehet megbánom később, de most nagyon rosszul vagyok. Komolyan nem tudom mit kéne tennem, más nem jut eszembe, csak a k*rvázás. Legalább ő nem tud megbántani talán. Kifizetem, élvezek, és jobban leszek talán :(
2015. ápr. 19. 00:35
 5/8 A kérdező kommentje:

# 3 Te hogyan döntöttél, elmész egy örömlányhoz?

Sajnos én is azt tapasztalom néha, amit te. Aki először rendes, és később keménykedik, azt bunkónak nézik, de aki először keménykedik, és után kedves, az rögtön jó fej. De lehet ez már csak a depisségem miatt látom így :/

2015. ápr. 19. 00:39
 6/8 anonim ***** válasza:
3ra ne hallgass kérdező...
2015. ápr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja persze mert nektek az kell aki nem elérhető csaj.. menjél csak k*rvázni az való neked!!
2015. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balfácán ***** válasza:
Igen, segítene a pénztárcádon mindenképp!
2015. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!